Wpis z mikrobloga

Byłem dzis na Star Treku, cała sala dla mnie, napisy(myslałem ze bedzie źle, źle myslałem), a tu super ciekawa fabuła, taktyka walki roju, 3krotnie zmienna dynamiczna fabuła, duzo efektownych akcji i troche trocin typowych dla amerykanskiej tradycji filmowej. Mocne 8+ jak dla mnie, miałem cała sale dla siebie - troche smutno że ten zacny film nie miał wiecej fanów.

ps. Jaram sie dźwiękami trailera odgłosów silników z Civilization Beyond Earth Rising Tide, a tu miałem cała kakofonie takich dźwięków, kino to moc nieoceniona(Helios), normalnie moje uszy nadal maja orgazm :) ja zas sobie sączę trzecie Namysłów pils i czuje dobrze człowiek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Świetny film, polecam.

Lokuje produkt z wdzięczności :)
#film #kino #startrek #czujedobrzeczlowiek
  • 10
@paprok: wybierz sie, nie bedziesz żałował, fabularnie podnieśli poziom, są fajne, wrecz istotne ukazy tej odrobiny prywatnego życia załogi, ta cena za czas ich wyprawy, poddany zwątpieniu sens pracy eksploracyjnej Federacji, tez zwroty fabuły ech to nie jest nic z "adventure mode only" z poprzednich części, jaram się jak pochodnia :))
Nom, naprawdę dobry ten nowy Star Trek, szkoda, że nie zarobił dużo.


@TomdeX:
Jak chcą zrobić film, który zarabia, to niech zejdą z tych lekkich tonów i zafundują fanom dojrzałego uniwersum dojrzałą rozrywkę z tymi złymi, których nie pokonuje się piosenką w kilka minut i którzy mają swoje racje. Niech bohaterowie popełniają błędy, przestaną być harcerzykami - rycerzami bez skazy. Niech inne rasy mają faktyczny wpływ na bieg wydarzeń a nie