Wpis z mikrobloga

Korzystaliście z kart walutowych w #aliorkantor? W taryfie opłat znalazłem info, że pierwsza wypłata z bankomatu za granicą jest za free, a kolejne w danym miesiącu 9zł. Nie znalazłem natomiast informacji czy transakcje bezgotówkowe obciążone są jakimiś kosztami? Oraz czy taką kartą walutową można normalnie płacić z zakupy w internecie (np. w EUR) bez dodatkowych opłat/prowizji?

#alior
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snob: korzystam, bezgotówkowe są free, w internecie to samo. Ale pamietaj ze zeby karta byla free to w ciagu pół roku musisz jej raz uzyc;) tylko nie wiem czy w ciagu pierwszego czy co pół roku. Nigdy tyle nie mialem bo zawsze je zastrzegam i niszczę po powrocie z wakacji. Kradzież pieniedzy w Singapurze ze zczytanej karty mnie nauczyła ;)
  • Odpowiedz
@snob: no nie do końca. Zarezerwowałem hotel w Singapurze kartą przez booking.com. Problem w tym że booking wysyła numer karty i kod cvc plain textem do hotelu. Pracownik hotelu korzystając z tych danych kupił sobie bilet lotniczy w Thai Airlines. Nie stało się to od razu tylko po 3 tygodniach od rezerwacji, a wiem ze przez booking bo uzyłem tej karty tylko raz i tylko tam. Teraz zawsze jak nie
  • Odpowiedz