Wpis z mikrobloga

  • 1
#wsupport Mam problem z moją xperia z1 oraz z tym nieszczęsnym serwisem. Kończy mi się gwarancja we wrześniu i muszę coś z tym zrobić, otóż mam problem z prawdopodobnie mikrofonem? przez co nie mogę prowadzić rozmowy gdyż odbiorca słyszy jakiś bełkot a gdy np poruszę telefonem to trzaski i piski, gdy odpale głośnomówiący to jest jeszcze gorzej, gdy podepne słuchawki problem znika. Telefon był już w serwisie lecz oni nie widzą problemu. Co mogę zrobić w tej sytuacji? #sony #android
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FantaZy wyślę na pewno tylko kwestia jest tego jak zrobić żeby znowu nie skończyło się na instalacji czystego systemu.
  • Odpowiedz
@Dwep: ja miałem tak, że stwierdzili mi wymiane telefonu na nowy, bo nie mają części. Ale nawet telefonów nie mieli i w sumie byłem bez telefonu... ostatecznie mi odesłali nieruszony(juz nie pamietam czy ja sam chcialem czy oni tak zdecydowali), a mi się też trochę spieszyło ostatecznie(nie przewidziałem, że tyle im to zajmie) żeby mieć telefon.
Po jakimś pół roku odsyłam im telefon jeszcze raz, dołączyłem ICH papiery gdzie stwierdzają, że
  • Odpowiedz
@Dwep: Ostatnio miałem to pudełko co mi przysłali, ale jak pierwszy raz oddawałem to kupiłem na poczcie opakowanie i foloe bąbelkową i tak oddałem kurierowi.
  • Odpowiedz