Wpis z mikrobloga

W ten weekend planuje kontynuować autostopowe wyprawy (planuje je uskuteczniać każdego weekendu, inne miasto). Tym razem Toruń, co warte zobaczenia, co polecacie? Oczywiście wiem, że pierniki i zamek krzyżaków ale bardziej interesuje mnie poznanie ludowo-regionalne :) Znalazłem tani nocleg za 18zł od osoby, znacie tańsze? a może chcielibyście przenocować w zamian za pamiątkę z Łodzi lub towarzystwo :) Tymczasem fotka z podróży na wykop kręgle :)
  • 16
@Ryu: często, często zagranica, mniej Polska. Reakcja kierowców bardzo pozytywna i to zawsze. Z rozmową już różnie, przeważnie zatrzymują się bardzo komunikatywne osoby ale bardzo rzadko trafia się ktoś kto nie odezwie się ani słowem. Najdłużej coś koło 4-5h ale to za granicą na mało ruchliwych drogach (np. Obwód Kaliningradzki). Najkrócej w zeszły week jak jechałem na wykopparty, dosłownie 4 sekundy :)
@Ryu: Słuchaj, plan jest taki: weź 3zł stań na wylocie na Poznań (o 6 rano) i zacznij łapać, w 1,5h dojedziesz do Poznania, pozwiedzasz zjesz śniadanie i podwieczorek, kupisz jakiś upominek (koziołek za 3zł) i o 15 wracasz i w 1,5h jestes znów na rondzie w Rosanowie :) Możesz to uskutecznić nawet za 5h :)
@fakmak: Za trzy złote śniadanie, podwieczorek i koziołek kosztujący trzy złote? Nieźle.

Może spróbuję się skusić do Warszawy jak będzie party oficjalne w Warszawie. Ot tak na początek żeby daleko nie byŁo. :)
@Ryu: śniadanie z domu :) wystarczą 4 parówki i 2 bułki, zależy ile pochłaniasz. Do Warszawy droga bardziej skomplikowana, ale jak będziesz chciał jechać autostopem to ja chętnie się przyłącze bo też będę tam jechał :)
@fakmak: O to super. Na pierwszy raz samemu pewnie by mi było trochę głupio czy coś, a z kimś nie wymięknę.

Teraz jeszcze tylko muszę zerwać ze swoim zwyczajem nastawiania się i obiecywania, że będę na wykopparty, a później rezygnowania na ostatnią chwilę. :)