Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra, Mirki, raz się żyje. Jest tu jakiś samotny mirek w okolicach 30stki, z #katowice #gliwice albo z okolic, który by poszedł z różowym w podobnym wieku na jakiś spacer czy piwo? Cel spotkania: zwykła rozmowa, żadne tam "randki w ciemno". Takie zwykłe spotkanie na luzie, beż żadnego spinania się. Tak jakbyś rozmawiał z kimś w kolejce w mięsnym, tylko weselej ;). Zareklamuję się tak, że nie jestem gruba (tak, wiem, że to dla wykopków bardzo ważne) i podobno dobrze się ze mną rozmawia, oraz jak widać mam dziwne pomysły, takie jak ten;). Musisz być niegroźny, mieć konto z jakimś stażem i wydawać się normalny. To chyba nie są duże wymagania?;) Nie wiem czy ktokolwiek się odezwie, ale jak będzie parę osób to chyba wylosuję:D. A jak będzie zero chętnych to też spoko:). No zobaczymy co z tego wyjdzie.
W razie czego odezwę się z konta. #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
  • Odpowiedz
OP: @Miglancu: Nie, nie ma dziecka. Ani męża. Ani karabinu maszynowego.
@Trelik: Jak ci smutno zawsze możesz postać w innej kolejce, np na poczcie ;). Zgłaszasz się, czy tylko tak komentujesz?

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz