Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurdebele mireczki co się odwaliło to ja nawet...

Zdobyłem numer telefonu do spoko dziewczyny od kumpla i sprawa wygląda tak:
- Mam ją w znajomych, napisałem do niej na fb ale nie odpisała ( #feelsy motzno smutnazaba.jpg),
- Nie rozmawiałem z nią w realu nigdy, mieszka 10 kilometrów ode mnie,
- Kiedyś tylko pisała do mnie żebym polecił jej szkołę jakąś po gimbazie (bo kiedyś była z takim kolesiem i ten koleś chodzi do mojej szkoły i po prostu wyświadczylem mu przysługę zachęcając żeby ona przyszła do naszej szkoły. wiem, że w perspektywie czasu powiedziała że to by był najgorszy wybór w życiu, teraz chodzi do szkoły w sąsiednim mieście, do chyba najlepszej w tym mieście szkoły, więc to jest na moją niekorzyść, z tym typkiem już nie jest i pewnie nie odpisała bo skojarzyła wątki że jestem dobrym ziomkiem tego typka a tak nie jest XD),
- Jest miła, sympatyczna, ma poczucie humoru, sprawia wrażenie delitaknej, nie szuka na siłę bolca ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) XD).

Jak to rozegrać mireczki? Myślę że zwykłe "siemka, co tam? :)" nie wystarczy. To musi być coś co ją sprowokuje do odpisania. Nie jest to jakaś karyna ale inteligentna dziewczyna więc wszystkie płytkie teksty można sobie na starcie darować. Myślałem żeby na początku pokazać się jej od jak najlepszej strony a potem dopiero żeby doszło do jej wiadomości że ja to ja to może jej nastawienie się zmieni. Pomóżcie bo chęć wielka jest u mnie wyjścia chęć z #tfwnogf . Licze na was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
nie szuka na siłę bolca


Skąd możesz to wiedzieć? One puszczają się 20 razy chętniej, niż się prawiczkom wydaje.

Mam ją w znajomych, napisałem do niej na fb ale nie odpisała


Czyli na tym możesz już zakończyć. Nie rób z siebie desperata. Dla niej jesteś noname'owym randomem z internetu, stalkującym jej profil - szanuj siebie i daj sobie spokój z bezwartościową księżniczką, która nawet nie raczyła ci odpisać.
@rosjanie: nie tak ostro, ty też byś odpisał np brzydkiej grubej lasce, która ewidentnie próbuje cię podrywać na czacie? nie wydaje mi się xD a jak już to z litości i nic by z tego nie było
@whiteglove:

nie tak ostro, ty też byś odpisał np brzydkiej grubej lasce, która ewidentnie próbuje cię podrywać na czacie? nie wydaje mi się xD a jak już to z litości i nic by z tego nie było


W tym właśnie sedno. Nie ma odpowiedzi - niech da sobie spokój i wyceni siebie i swoją godność wyżej, niż gównoodpowiedź od gównokaryniska.