Wpis z mikrobloga

@screwdriver: 2.4 140KM beznzynka. Zastanawiam się nad przeprogramowaniem na 170KM (co jest kompletnie bezinwazyjne - dwa te same silniki. Koni dodaje się zmianą oprogramowania) za 600zł. Mój jest z 2003 roku ale wygląda świetnie, jeździ się super. Dla jednych mogłoby brakować mocy ale dla mnie jest w porządku. V max 220. Spalanie w mieście 12 litrów LPG (silniki benzynowe z tych samochodach kochają gaz) a w trasie zrobiłem nawet niecałe 9
@grigoryi: Dzieki za odpowiedz! S60 zawsze mi sie podobaly - linia nadwozia jest ponadczasowa :) Odstraszaja mnie troche te opinie o wielkim promieniu skretu.. ale z drugiej strony sporo jezdzilem XC90 1gen, ktore podobno tez ma ten problem, a ja chyba sie do tego przyzwyczailem. Jak to jest w Twoim przypadku? Da sie tym parkowac np pod supermarketem? ;-) Mi po glowie chodzi dizelek D5, choc chyba te silniki sa bardziej
@screwdriver: podobne te diesle to też wspaniałe silniki, niesamowicie oszczędne jak na pojemność i moc (w trasie piszą o 4,5 nawet) oraz przyspieszenie. Jeśli chodzi o promień skrętu to absolutnie się nie bój. Ja też miałem obawy a teraz kręcę nim lepiej niż te wszystkie pikaczenta. Prowadzi się absolutnie bajecznie. A te fotele! Jak usiądziesz to nie będziesz chciał wychodzić. Jak robię trasę 5h to robię to na raz i jak