Wpis z mikrobloga

DISS NA GRUBASÓW. Uważam że zasłanianie się chorobą jest nie na miejscu. U nas wszyscy chorzy i bidulki grube są bo muszą brać leki i tyją. Serio? Znam taką jedną kobietę ktora tłumaczy się Astmą i przyjmuje sterydy i ma to od tego. Ale bylismy kiedys ze znajomymi na wspolnym wypadzie nad morze i owa kobieta zatrzymywala się przy kazdym stoisku z zarciem, rybami i ciastkami i wszedzie kupowała te #!$%@? w ilosciach "sporych" . Dodam jeszcze że śmiechlem se w myslach bo brałem te same sterydy na astmę i jakoś nie wyglądam jak gruszka . Jak to jest że w Holandii gdzie kazdy jezdzi na rowerze prawie nie ma ludzi otyłych? Bardzo rzadko spotkasz.Po prostu trzeba nie ŻREĆ. Ważę 77 kg przy wzroście 182 i czuję się odpowiednio :) wracajac do tematu:
Ilość kalorii musi się zgadzać. Gadanie w stylu "biorę leki i tyję nawet od wafelka ryżowego" jest głupie. Bo jeśli tak jest to mamy załatwioną sprawę głodu na świecie. Dawac dzieciom sterydy i byle co do zarcia a i tak utyją? No właśnie nie do konca. Sam po sobie wiem że niektore leki zwiekszają głód lub rzeczywiście łatwiej nabiera się masy ale jeśli przestrzegasz diety i przyjmujesz leki to bedziesz najwyżej lekko opuchnięty i okragly na buzi. Drogie grubasy- nie oszukujcie innych i samych siebie. Żądacie od ludzi szacunku ktorego nie macie sami dla siebie. A juz w ogole w towarzystwie powiedziec kobiecie "ale jesteś gruba. Czemu tak utyłaś" to faux pas x 100. Nie wolno ich krytykować ani nawet mowic o tym.... BO CO? bo obrazi to czyjesz uczucia tak? Sorry ale nie kupuję tego. Bo zawsze gdy okazuję grubaskom uprzejmość taką czysto ludzką to potem zarywają i się pocą na mój widok. #grubasy #otylosc #takaprawda #moimzdaniem #niepopularnaopinia
  • 3
@LibertyHead: nie bierzesz pod uwagę predyspozycji genetycznych, a to one są kluczowe. Ja dostawałem dużo sterydów na ciężką alergię i nie tyłem, a kolega który zaczął je brać w ciągu 3 lat podstawówki z przeciętnej wagi urósł do ponad 90 kg, po prostu spuchł, do tego miał potworną ginekomastię. Wcześniej graliśmy razem z piłkę i jeździliśmy na rowerach, pod koniec szkoły ledwo toczył się po schodach.