Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, jak w najłagodniejszy sposób zrobić bohatyra czyli popełnić to słynne samobójstwo?
Nie potrafię już więcej żyć z myślą, że kobieta którą kocham z całego serca i starałem się dla niej teraz chodzi uśmiechnięta za rączkę ze swoim nowym sebą którego wybrała bo przecież hi hipergamia, ma samochód, mieszkanie, zasoby, a ja zawsze na wszystko musiałem sobie pracować i nie przychodzi mi to tak od razu. Nie mogę znieść gdy myślę że dziś wieczorem znowu ją bedzie bolcował a ja będę cały zapłakany patrzył w sufit.

#samobojstwo #zwiazki #sadfrog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mirki, jak w najłagodniejszy sp...

źródło: comment_8NW9hCiBY4a18uHI4TSnLQ225ss0NRl6.jpg

Pobierz
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie martw się tylko postaraj się iść do przodu. Płacz jest normalny, czasem trzeba popłakać. Przyjdzie jeszcze dzień że będziesz z prawdziwą swoją miłością. Czekaj na ten dzień i pamiętaj o nim. Głowa do góry cumplu
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rób tego, nie warto. Uwierz mi, przez jakiś czas poboli, ale potem będzie tylko lepiej. Zapamiętaj moje słowa, poznasz kiedyś inną, lepszą, a wtedy będziesz się śmiał z tego co tu piszesz. Jeśli chcesz pogadać - zapraszam na PW.

A może z ciebie były ciepłe kluchy?


@KawaJimmiego: Dobra, możecie mnie nazwać teraz #!$%@?ą, niemęskim, ciotą i tak dalej, ale nie widzę w tym nic złego. Jeśli ktoś taki
@KawaJimmiego: 1. Nie wiem, nie znam ani jego ani dziewczyny.

2. Jeśli taki jest to trudno, w końcu pozna kogoś pasującego do niego. Nie ma co udawać kogoś innego i budować związku na kłamstwie i grze aktorskiej.