Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki, jak w najłagodniejszy sposób zrobić bohatyra czyli popełnić to słynne samobójstwo?
Nie potrafię już więcej żyć z myślą, że kobieta którą kocham z całego serca i starałem się dla niej teraz chodzi uśmiechnięta za rączkę ze swoim nowym sebą którego wybrała bo przecież hi hipergamia, ma samochód, mieszkanie, zasoby, a ja zawsze na wszystko musiałem sobie pracować i nie przychodzi mi to tak od razu. Nie mogę znieść gdy myślę że dziś wieczorem znowu ją bedzie bolcował a ja będę cały zapłakany patrzył w sufit.

#samobojstwo #zwiazki #sadfrog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mirki, jak w najłagodniejszy sp...

źródło: comment_8NW9hCiBY4a18uHI4TSnLQ225ss0NRl6.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@qqwwee: Pokrótce: w kobiecym mózgu zbyt miły = desperat, słaby materiał. Wcale nie musi chodzić o pieniądze, pozycję społeczną ani wygląd, tylko podejście, poczucie własnej wartości, pewność siebie.
  • Odpowiedz
@qqwwee: O ile to by było wypowiedziane z punktu widzenia faceta, który wypowiedziałby się tak z pozycji siły, posiadania wyboru, alternatyw i świadomie podjętej decyzji, a nie desperata, który chciał ją niańczyć i przekupić.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: No i tu jest właśnie problem, bo inaczej to może wyglądać u stulejarza pantofla (będzie się przymilał od startu na siłę, a jak coś mu nie będzie odpowiadało to przemilczy albo powie "tak kwiatuszku"), a inaczej u normalnego faceta. Tak samo jak od stopnia znajomości - jeśli przymilał się od początku to faktycznie jest problem, ale jeśli są już w związku kilka miesięcy to raczej normalne, że będzie się o
  • Odpowiedz
@qqwwee: "Do mnie się w czasach technikum jeden różowy przymilał aż za bardzo - nigdy nie unikałem z nikim kontaktu tak bardzo jak z nią ( ͡ ͜ʖ ͡)"- bo ci się nie podobała fizycznie?

Kilka miesięcy to też nie jest długo.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

bo ci się nie podobała fizycznie?

To też, ale już samym przymilaniem się mnie odrzucała, brrr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tego ile miesięcy to raczej kwestia indywidualna każdego człowieka.

@blend:

hel

Podobno już nie działa, bo twórcy zaczęli mieszać w butli hel z tlenem. Ogólnie sporo w sieci widziałem (ot, czysta ludzka ciekawość), ale nie zamierzam wrzucać tu ani porad ani sposobów na
  • Odpowiedz