Wpis z mikrobloga

Mirki, szybka piłka: czy grzałka do zwykłego nautilusa (BDC) pasowałaby do nautilusa mini? Bo za cholerę nie mogę nic ukręcić na BVC, a przez brak kołnierza na grzałkach BVC nie bardzo da się zrobić build horyzontalny, bo siorbie. I pytanie numer dwa, czy jeżeli pasowałaby ta grzała to gdzie ją można dostać, preferowalnie stacjonarnie w Warszawie?

Aktualnie do protanka różowego kręcę grzałki horyzontalne i wychodzi to zajebiste, smak i chmura bardzo na plus. Chciałbym taki sam setup włożyć do grzałki do nautka, ale na tych nowych BVC to się nie udaje.

#epapierosy
  • 6
@thePiter: czemu na takich archaicznych sprzętach kręcisz grzałki skoro są lepsze rozwiązania? oraz nautilus i nautilus mini to to samo tylko jedno jest wiesze drugie mniejsze takie same grzałki maja, miałem oba dawno temu
@xardas060: przesiadłem się na nautilusa z griffina :) w skrócie: dużo mniejszy pobór liquidu (#!$%@?ło mnie już dolewanie co 30min, a potrafiłem na urlopie wyjarać 100ml liquidu w 4 dni, i mimo że liquidy na bazie 18 wychodzą drożej to i tak teraz zużywam tak śladowe ilości, że w kieszeni sporo zostaje) oraz dużo mniejszy pobór prądu (na griffinie + evic musiałem praktycznie non stop wisieć na kablu, aż mi jedno