Wpis z mikrobloga

#fotografia #aparatyfotograficzne
kiedyś kiedyś miałem canona 350d, dziadek niestety zmarł. Potem zakupiłem Olympusa ep-l5 ale nie wiem czemu jakoś nie podchodzi mi ten aparat, niby już sporo że mną a cały czas nie mogę się przyzwyczaić do menu i braku wizjera jakiegokolwiek. Więc tak pomyślałem może by tak Sony A6000, ponoć b.dobry sprzęt
  • 21
@muak47 jeżeli byłeś przyzwyczajony do Canona to spróbuj zabawy właśnie z nim, jeżeli nie podchodzi olympus. zawsze możesz kupić używkę, należeli Ci nie podejdzie sprzedaż ja za tą samą cenę co kupiles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muak47: Nie miałem Twojego Olympusa ale po przesiadce z Lumixa fz28 różnica jest duża. Lumix i tak bardzo mi pasował pod wzgl wygody obsługi ale alfa jest jeszcze lepsza. Duża matryca naprawdę dobrze sobie radzi z wysokimi czułościami i nawet w słabym świetle nie szumi. Jedyny minus to kitowy obiektyw - robi spore dystorsje ale aparat ładnie to prostuje.
@icanthelpthat: teraz jakieś szkiełko do nowego nabytku i jazda, tylko cholera człowiek jak zwykle chciałby i portretowke i coś do krajobrazów no i jakiegoś zooma no i....... :-( czemu nie mam z miliona w banku