Wpis z mikrobloga

@ossj: jak jej wygodzisz tak ze jej oczy zaparuja to poczuje cos do ciebie :)
Generalnie nie wierz co tutaj rozowe, np. @krystal_Tri_tapik pisza. Dobry s--s, taki naprawde dobry s--s (a nie taki ze tobie sie wydawalo, ze jest dobry) to 80% sukcesu. Mozesz kobiete lac bo zupa byla za slona, ale dopoki bedziesz tym ktory jej potrafi wygodzic tak jak zaden inny facet to bedzie cie kochac.
  • Odpowiedz
@Dinth: Masz bardzo typowe poglądy niebieskiego paska. Jeszcze nie spotkałam faceta, któremu wydawałoby się inaczej. :)

A prawda jest taka, że do powstania związku większe znaczenie ma zasobność portfela niż umiejętności łóżkowe - choć bynajmniej nie decydujące. Tyle że mało który różowy będzie wam rozwiewał te złudzenia. Tak jak mało który powie otwarcie, że coś jej w seksach nie pasowało, bo to gotowa recepta na megafocha ze strony partnera.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik: no popatrz, a ja ciagle spotykam facetów którzy myślą inaczej, zreszta zobacz sobie na Wykop. Oczywiście, ze do powstania związku ma większe znaczenie zasobność portfela, tylko ze ja nic o związku nie pisałem, a o zakochaniu.
  • Odpowiedz
@Dinth: myślą, czy mówią?

Zakochanie jest procesem prowadzącym do powstania związku a nie bytem zupełnie samodzielnym i oderwanym od czegokolwiek. Chyba że piszesz o pożądaniu, to faktycznie, sprawa ogranicza się niemal wyłącznie do prezencji i umiejętności zaspokojenia partnerki.
  • Odpowiedz