Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuc gdy po 26 latach w koncu znalazles #rozowypasek, ktory cie akceptuje a w lozku okazuje sie ze jestes aseksualny....

#oswiadczenie #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: o co kaman? Przeciez przez te 13-15 lat musiales sie zorientowac, ze cos jest nie tak? Z tego co wiem, asy maja problem nawet ze zwyczajnymi czulosciami w stylu glaskanie itd... Chyba, ze sa jakby rozne stadia?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak sie do 26 roku zycia nie robilo nic tylko walilo gruche to wiadomo ze wyrobione odruchy do najzdrowszych nalezec nie beda. Idz do specjalisty bo sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niz stwierdzenie ze jest sie aseksualnym i wzruszenie ramionami.
  • Odpowiedz
@Pipeinski: uwierz mi ze ona ma gorzej. Gdyby nie dziewczyna to zylby sobie z ta aseksulanoscia i bylo by mu dobrze, taki jest i tego nei zmieni, no sorry. A pomyslales co przechodzi ona? Szkoda strzepic ryja na takie gadanie, ze to on cierpi
  • Odpowiedz
@Naciass: Czy to że jemu jest z tym źle, automatycznie sprawia że jej jest z tym dobrze? Nie. Nie powiedziałem tego, ale uważam że d-----------e mu z tego powodu nic nie polepszy a jeszcze pogorszy sytuacje. I nie jest prawdą że tego nie zmieni, bo jest takie prawdopodobieństwo.
  • Odpowiedz
@Pipeinski: Nie d---------m, ale chcę żeby wiedział, może nie ma świadomości jak bardzo to wpływa na nią. Byłam po jednej ze stron, mam prawo rzucić chociaz kawałkiem kamienia.
  • Odpowiedz
@Naciass: Podejrzewam, że wie że ona nie czuje się z tym dobrze. Każdy trzeźwo myślący człowiek by wiedział, i tylko dlatego uważam że wytykanie mu tego raczej pogorszy sytuację.
  • Odpowiedz
BogatyBrowar: @inplaz: ale wtedy to my miał takie odruchy jak brak erekcji lub przedwczesny wytrysk z powodu stresu, co nie? Brzydzenie się cipki wg mnie nie jest z powodu walenia konia przez kilkanaście lat.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz