Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam pytanie dotyczące wyglądu i zdrowia. Przez 8 lat paliłem i mocno pożółkły mi zęby. Mimo, że dbam o ich higienę, często szczotkuję, to barwa nadal jest brzydka. Pewnie też dlatego, że piję kawę i herbatę, ale nie potrafię z tego kompletnie zrezygnować. Dlatego też chcę się zdecydować na wybielanie.

Czy ktoś z was ma to za sobą? Faktycznie dyskomfort zębów jest tak duży? Czy szkliwo aż tak się niszczy?

#pytanie #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektóre osoby mają naturalnie żółtawy kolor zębów (np. ja) i nie jest w tym nic złego. Wielu ludzi tak ma.
A śnieżnobiałe ząbki każdej gwiazdy reklamy polsatu to kupa pieniędzy wydanych przez stację i dodatkowo kupa godzin pracy w postprocesingu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku może spróbuj pasków wybielających Crest? Używałam typ whitestrips Supreme i było super, na pół roku spokój i później ponowna kuracja. Zęby bolały tylko troszkę na początku przez 3 dni, potem nic nie czułam. Tani i skuteczny sposób, polecam ze swojej strony.
@AnonimoweMirkoWyznania: Najpierw polecam spróbować wykonanie piaskowania zębów oraz scalingu, powinny Ci usunąć osad, złogi etc. i się trochę wybielą. Wybielanie zębów tradycyjnymi sposobami nigdy nie jest zbyt zdrowe, chyba, że jakieś nowinki mnie ominęły. Inna sprawa, że powinieneś trochę przystopować z kawą i herbatą, a przynajmniej ograniczyć się na czas kuracji (niezależnie jaką wybierzesz).