Wpis z mikrobloga

@Jarzyna: Możliwe, że mamy konfigurację sprzętową, której M$ nie przewidział. Ja jestem zwolennikiem, że jak coś działa, to nie należy tego ruszać, więc nic nie aktualizuję. To samo w Androidzie. Na Stocku chodziło jak muł więc wrzuciłem działającego CMa i dalej aktualizacje mi niepotrzebne skoro wszystko śmiga.
@polanny: Warto instalować kiedy jest już w stable branchu (czyli od wczoraj). Traktuj Anniversary Update jak Service Pack.
Zawsze możesz wrócić poprzednią instalację.
Jak Ci wywali jakiś błąd to albo sam się cofnię albo przez awaryjny. :]
@Jarzyna: To co pokazujesz, to Windows RECOVERY

Jeśli system nie uruchomi poprawnych ustawień więcej niż dwa razy, na ekranie automatycznie pojawi się środowisko Windows RECOVERY.

Ostatnio mojemu kuzynowi ładował się tylko ekran startowy (ten przed wpisaniem hasła logowania) i potem czarno. RECOVERY się nie chciało uruchomić, płytki nie miał a tutaj poczytaj sobie co trzeba zrobić, żeby normalnie uruchomić ten tryb o którym piszesz. Windows 10 pod tym względem jest spieprzony.
To co pokazujesz, to Windows RECOVERY


@polanny: Zgadza się. Dokładnie to chciałem pokazać.

Windows 10 pod tym względem jest spieprzony. http://soisk.pl/tryb-awaryjny-windows-10-po-wcisnieciu-klawisza-f8/


@polanny: Wiem, że można wywołać tryb awaryjny z poziomu uruchomione systemu tylko po co? Jeśli system się nie bootuje to tego nie zrobisz.
Dlatego pokazuję Ci w jaki sposób zrobić to gdy się nie bootuje.
Przed załadowaniem wduszasz F8 i masz menu, o którym pisałem wyżej.

RECOVERY się nie