Wpis z mikrobloga

@Furiat: E32 jeszcze bym dopuścił, E38 jakoś mnie nie kręci, chyba, że jakieś Dubai edition w niskiej cenie.

Poza tym E34 na 17 calach z twardym zawieszeniem jeszcze sprawia pozory zwinnego auta, e39 już jest krowiaste, a co dopiero e38( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Furiat: Pominę fakt, że w F30 jest więcej miejsca z tyłu niż w E34( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kuraku: Jak trafie na takie w rozsądnej cenie i będzie zdrowe to pewnie długo bym się nie zastanawiał xD
@BloodDeath94: Bardzo przyjemne, potwierdzam. Mimo wszystko ciągnie mnie do klasyki. Są też szanse na upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. E39 2.2 Touring ojca jest więc będzie i nowocześnie i klasycznie jak trzeba.

@oficer-prowadzacy: Proporcje są świetne ale jednak to pontony( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kejran: Też kiedyś miałem e34, ale sprzedałem właśnie dlatego, że był za słaby (tds)- ja bym się mimo wszystko nie pakował w 1.8, warto kupić coś z 6-cioma garkami, choćby dla samego dźwięku :) Chociaż wiem, że ciężko znaleźć zadbaną budę. Mam teraz e32 i muszę powiedzieć, że oba te modele mają jedną fajną zaletę nad np e39, czy wieloma innymi autami. Mianowicie zwrotność. Tam gdzie ja muszę zawrócić na 3
@Kejran Tez mialem e34 i do tej pory jestem zakochany w tym aucie gdyby tylko wyposazenie tego auta bylo jak w e38 to bym sie nie rozgladal nawet za seria siedem. Kiedys na pewno wroce to starej piatki ^^
@Kejran: ja bym chciał kupić drugie e34 bo mojej budy już nie ma co ratować :C a mógłbym nim jeździć do końca życia, jedyne z czym walczę to hałas powyżej 140km/h jedyna rzecz której zazdroszczę właścicielom nowszych bmw np. E39 ( ͡° ͜ʖ ͡°)