Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: Gdzie ty te tragiczne opinie znalazłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ja tu wszędzie widzę raczej pozytywne. Czepiają się w zasadzie głównie kątów widzenia (standard przy matrycy VA, kąty widzenia kosztem kontrastu). Tu masz test tego modelu, w innym rozmiarze.

A po co Ultra HD to oglądania Ranczo na TVP1HD :D?


Telewizory dzisiaj mają już możliwość skalowania obrazu do 4k, jeżeli obraz nie jest w tej
@Zakakaikane: Kosztuje poniżej 2k, bo to zeszłoroczny model, i do tego mały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z Philipsów możesz też popatrzeć na modele PFH5500/5501 - FullHD, 40tki, też ze Smartem Androidowym (wszystkie Philipsy obecnie mają Smarta Androidowego) , ceny w granicach 1700-2000. Jeżeli nie będzie potrzebny Smart, to możesz patrzeć na serie 4100/4200. Ewentualnie dołóż jeszcze stówkę, i kup PFH6510 z dwustronnym Ambilightem. ( ͡° ͜
@Zakakaikane: Brzmię jak sprzedawca? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Te dwa modele (4100 i 4200) będą znacznie tańsze (w granicach 1200-1300 złotych), bo są wykastrowane z funkcji Smarta. Ten Samsung nie był zły, chociaż ja mam problem z zaufaniem do tej marki patrząc na mojego laptopa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sama ostatnio szukam telewizora dla siebie a budżet raczej skromy :D Z tego co widzę na porównaniach telewizorów dobrze wypadają te od LG Co w sumie się potwierdza, bo mam okazję zobaczyć jak te cuda działają u mamuśki i nie jest źle. W dobrej cenie - z tego co się zorientowałam można wyrwać nawet taki z obrazem 3D;