Wpis z mikrobloga

@Reepo: Przyszla zielonka, ocenia film na podstawie traileru ( i swoich pogladow)... plusujcie, plusujcie. Najsmieszniej bedzie jak film okaze sie dosc dobry (dorobek rezysera swiadczy o tym ze tak moze byc) ale predzej wam dupy popekaja niz byscie to przyznali.

@ThePolsky: zielonka, która wcześniej miała bordo. Tworzę samemu filmy, więc trochę wiem, jeśli ktoś nie potrafi wyprodukować dobrego trailera, to tylko świadczy jak #!$%@? będzie film. Jasne, dobry trailer nie musi znaczyć, źe film jest dobry, ale zły zwiastun to od razu oznaka, że będzie tragedia. Efekty specjalne na poziomie smoka z Wiedźmina, montaż to w ogóle jakieś nieporozumienie, aktorzy nie są podobni do prawdziwych postaci (dzisiaj takie rzeczy można zrobić
@Reepo: produkuje, rezyseruje i pisze filmy, wlasnie dostalem sie na magistra z rezyserii w UK, wiec jakies tam pojecie tez mam.
Dlaczego mnie zbulwersowal Twoj wpis? Bo oceniasz ksiazke po okladce. Widzialem #!$%@? trailery, ktore okazaly sie byc wypierdem z filmu ktory byl calkiem dobry. Np. "Zly porucznik" z Cagem.
Jako tworca powinienes wiedziec ze dla filmu (oraz zaswiadczeniu o jego jakosci) nie jest najwazniejszy temat, trzymanie sie faktow, nieetycznosc, ani