Wpis z mikrobloga

320313 - 31 = 320282

Dzisiejszy podjazd na drodze asfaltowej skończył się uszkodzeniem pedała i upadkiem (). Nie spodziewałem się, iż w nowym rowerze wytrzymałość takiego elementu będzie tak niska (ciekawe czy mają w unibike jakiś dział jakości). Jutro czeka mnie wycieczka do rowerowego i zakup jakiś nowych pedałów. Wykopface....

#rowerowyrownik #gorzkiezale #unibike #pedalodroweru
spsp01 - 320313 - 31 = 320282

Dzisiejszy podjazd na drodze asfaltowej skończył się...

źródło: comment_GPNyrEhy7r61DyWWgVTalJCAQAhru77M.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Mortal84: Masz racje :) Na rowerze jeżdżę w zwykłych butach. Wiem, że są pośrednie rozwiązania, ale nie jeździłem z wpinanymi butami na rowerze jeszcze.
  • Odpowiedz
@spsp01: mam to samo, kurde, kupiłem nowe, metalowe pedały za jakieś 35zł i powyginały się i połamały po pierwszych 50km. Kumpel ma plastikowe za 10zł już 3 lata i nic się z nimi nie dzieje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@spsp01: tu masz mix platform z spd, na allegro podróbki można dostać do 100zł http://www.decathlon.pl/peday-spd-m324-id_8358390.html

buty jako pierwsze proponowałbym ci z lidla, jest dużo ludzi na olx którzy jeszcze sprzedają NÓWKI buty który zachomikowali po ostatniej wyprzedaży. Ja rok temu kupiłem takie za 99zł z wysyłką.

Cały zestaw wychodzi koło 200zł i możesz jeździć na platformach i przy okazji przyzwyczajać się do SPD
  • Odpowiedz
@spsp01: w sumie widzę, że prawie 9 lat na wypoku. Daj na priv adres to prześlę ci moje mixy których już nie używam. Za darmo. Przejechały już trochę ale na początek będą idealne. Jutro ich poszukam
  • Odpowiedz