Wpis z mikrobloga

Niektóre gry się dobrze starzeją, a inne nie. Odpaliłem ostatnio Sofdier Of Fortune. Pierwszy raz po 15latach. Wiem, że gra na silniku Quake (2?) ale zapamiętałem ją jako dobrą produkcję. Dużo jatki, dobre modele postaci i obrażenia im zadawane - co wtedty było nowością i ogólnie przemoc na plus.
Teraz stwierdzam, że jednak średnio się w to teraz gra. To co kiedyś zachwycało, teraz odstrasza. Modele postaci i ich animacja podczas podczas rozdawania ołowiu - co najwyżej śmieszy. Gorzej jak jest jakaś scenka i kamera kieruje sięz innego kąta niż nasz pierwszo osobowy - wtedy widać jak to wszystko śmiesznie jest animowane.
Szkoda, myślałem, że będzie powrót na miarę Sin czy nawet Quake 2. Tzn. gra nie jest fatalna! ale zwyczajnie średnia.
Ale i tak trafi na półkę wraz z innymi starymi grami:)

#staregry #soldieroffortune #gry #fpp
Lurriel - Niektóre gry się dobrze starzeją, a inne nie. Odpaliłem ostatnio Sofdier Of...

źródło: comment_bX3yYu78JUHAtETBS7KANR8WW5XOdfOP.jpg

Pobierz
  • 9
@M4ks: @Asterling: Niby tak, ta grafika 3D nie zachwyca. Mi tak bardzo nie przeszkadza, bo np taki Q2, Sin czy Half Life nadal są genialne, pomimo trochę gorszej grafiki.
Ta gra po prostu szokowała juchą, rozwałką i to były jej główne atuty. Teraz się już tego nie czuje - stąd lekkie rozczarowanie. Inaczej to zapamiętałem:)