Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
---------- WYNIKI ----------

Wielka Wykopowa Bitwa Seriali dzieciństwa oficjalnie dobiegła końca.
Niekwestionowanym zwycięzcą został Dragon Ball (reprezentujący wszystkie sezony serialu)!

Dziękuję wszystkim Wykopowiczom za uczestnictwo w zabawie!

Poniżej TOP 3 WWBSD:
1. Dragon Ball (1986)
2. Było sobie życie (1986)
3. Tom i Jerry (1940)

Co teraz? Póki co przerwa dla ochłonięcia. W bliżej nieokreślonej przyszłości kolejne zabawy i kolejne walki seriali! O wszystkim będę informował pod tym tagiem, tak więc obserwujcie dalej :)

Do zobaczenia! :D

Drabinka z wynikami: http://challonge.com/MirkoSerial/bracket
#mirkoserial #glupiewykopowezabawy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
---------- WYNIKI ----------
...

źródło: comment_Czy6mXBtauRnRey3AWRFyaVb4sHjoFgt.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Matt_888: Nie uciekałem z podwórka na Dragon Balla, w sumie tylko nieliczni z moich kolegów uciekali. Raczej pykaliśmy w nogę do późnych godzin wieczornych. Jestem niestety zawiedziony. Dopiero miejsce nr. 3 jest serialem, który na prawdę lubiłem. Ba. Pierwszych dwóch tak na prawdę nie oglądałem zbyt wiele. W sumie "Było sobie życie" nie przypominam sobie wcale. Także jestem niezadowolony ale cóż, mamy demokrację.
  • Odpowiedz
@Usted: Ludwiczek, serio? Pomijając już, że bajka, która leciała na Fox Kids nie miała szans z taką, którą puszczali na niekodowanym RTL7, to przecież Ludwiczek był przerażająco nudny. Nic, tylko chodził i smęcił.

Ogólnie rzecz biorąc, to drabinka była kijowo ułożona, jak dla mnie to Pokemony powinny się znaleźć na podium, a nie odpaść z Dragon Ballem w ćwierćfinale. To były seriale, przez które pustoszały podwórka, a po wyjściu na
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Masz,#!$%@? rację,jakieś #!$%@? żółte gówno wygrywa?A gdzie,#!$%@? jakieś #!$%@? ,normalne filmy?#!$%@? z takim chińskim fajansem,gdzie jest,#!$%@? Reksio?Żółte karakany go #!$%@?ły?To tylko gimbaza #!$%@? głosowała,bo sajgonki gratis dostawali?A #!$%@?,#!$%@?ę,#!$%@?ć to.Dobranoc Państwu.... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 2
Następnym razem fajnie byłoby oddzielić fabuły od animacji. I może rocznikami, bo zestawianie 1960 z 2000 dla mnie było nieco dziwne.
Tak czy inaczej dzieki @Matt_888 za kawał roboty, którą wykonałeś. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz