Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
---------- WYNIKI ----------

Wielka Wykopowa Bitwa Seriali dzieciństwa oficjalnie dobiegła końca.
Niekwestionowanym zwycięzcą został Dragon Ball (reprezentujący wszystkie sezony serialu)!

Dziękuję wszystkim Wykopowiczom za uczestnictwo w zabawie!

Poniżej TOP 3 WWBSD:
1. Dragon Ball (1986)
2. Było sobie życie (1986)
3. Tom i Jerry (1940)

Co teraz? Póki co przerwa dla ochłonięcia. W bliżej nieokreślonej przyszłości kolejne zabawy i kolejne walki seriali! O wszystkim będę informował pod tym tagiem, tak więc obserwujcie dalej :)

Do zobaczenia! :D

Drabinka z wynikami: http://challonge.com/MirkoSerial/bracket
#mirkoserial #glupiewykopowezabawy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
---------- WYNIKI ----------
...

źródło: comment_Czy6mXBtauRnRey3AWRFyaVb4sHjoFgt.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Matt_888: Wynik wyborczy #mirkoserial to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z chinskich bajek to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt_888: Dobry wybór Dragon Balla. To była bajka na którą z lekcji się uciekało a na osiedlu rozbrzmiewała piosenka tytułowa, bo zawsze jakiś mały psychol otwierał okna i puszczał na fulla. Jak dla mnie "Było sobie życie" nie powinno być nawet na podium. Umówmy się, większość głosowała, bo to bajka edukacyjna i wydaje się to lepszym wyborem ale tak naprawdę to tak wiele dzieciaków nie oglądało tego namiętnie a już
  • Odpowiedz
@Matt_888: Nienawidze shounenow, gatunek dla ludzi, ktorzy nie potrafia zrozumiec troche bardziej skomplikowanej fabuly niz #!$%@?. Troche hejty, troche prawdy, no ale to najlepsza bajka na mirko a nie w nasa, czego tu sie spodziewac
  • Odpowiedz