Wpis z mikrobloga

@Floydian: Warto, warto dobry sprzęt i fajne obiektywy. Wypadałoby żebym zapytał co chcesz tym robić ale jeśli jesteś amatorem i masz taką okazję to na pewno nie będziesz żałował. ;)
@vexov: Siedzę w Canonach i nie mam obejścia. Znajomy sprzedaję i myślę nad sprzętem domowym, którego będzie można zabrać na wakacje bez obaw o kradzież. AF dosyć szybki? Miałeś okazję tym focić?
@Floydian: Miałem okazję focić, nie wiem czy coś Ci da to porównanie ale AF działa podobnie jak w A6000.
Ja siedzę w Sonym i generalnie różnicę w porównaniu do lustrzanek widać jedynie w trudnych warunkach oświetleniowych oraz ciemniejszych pomieszczeniach. Normalnie w ciągu dnia AF o wiele lepszy niż lustrzankowy bo masz hybrid AF czyli pierwsze ostrzenie z wykorzystaniem PDAF a potem "doostrzanie" za pomocą kontrasu.
@Floydian mam z obiektywem 18-55 2.8 -4.0 i powiem szczerze że bardzo fajny sprzęt. Kupiłem bo po to żeby mieć go zawsze że sobą bo jest malutki w promowaniu do mojego nikona.
AF jest wystarczająco szybki (no na pewno do sportu się to nie nadaje). Żałował nie będziesz szczególnie za takie pieniądze