Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnośnie #politechnikawroclawska wie ktoś jak w praktyce wygląda sprawa ze zmianą kierunku studiowania bo chciałem studiować informatykę ale się nie dostałem i teraz się zastanawiam czy ciężko się przenieść na informatykę i po jakim czasie jest to możliwe. Bo nie ukrywam ze kierunek na który się dostałem nie interesuje mnie i nie wiem czy zacząć go studiować próbować się przenieść czy może rok przerwy i poprawa maturki? #studia #wroclaw
  • 5
@Supscrub: Rób co chcesz, robiąc inż znasz matmę a ona jest bądź nie jest ważna. Programować możesz nauczyć sie sam i jak będziesz umiał to znajdziesz prace, dużo tematów o tym masz na 4programers.
@Supscrub: Współlokator próbował w czerwcu (po zaliczeniach) przenieść się z teleinformatyki na W4 na informatykę na tym samym wydziale i mu nie pozwolili - kazali ponownie się zrekrutować. Oczywiście się nie dostał. Dodam, że zaliczył wszystkie te matmy i fizyki, a oba kierunki na pierwszym roku to praktycznie to samo. Będzie jeszcze próbował pod koniec września coś wskórać, ponoć wtedy ma już być nowy dziekan, czy coś takiego.