Wpis z mikrobloga

Mirki, w serwisie powiedzieli, że najprawdopodobniej #!$%@?ło mi się ogniwo baterii w #xiaomi Redmi 3 Pro, kupiłem miesiąc temu od #ibuygo i już jakieś problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdzie mogę kupić zamienną baterię do tego modelu? Nigdzie nie mogę znaleźć... albo chociaż odesłać na gwarancję czy cokolwiek, żeby to szybko naprawili.
  • 24
@Andczej: legitny, tylko w razie czego czekanie miesiąc czasu bez tel aż naprawią to trochę przypał. chyba wolałbym już nowy kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Andczej: @Ibuygou: @schreder: wołam bo właśnie dostałem telefon z serwisu z Wrocławia. Telefon wysłałem w poniedziałek, w środę był we Wrocławiu i w ten sam dzień wieczorem dostałem maila, że jest naprawiony i że zostało wymienione gniazdo usb. Dzisiaj telefon do mnie wrócił i faktycznie wygląda na to, że wszystko ładnie śmiga, także udało się ogarnąć wszystko przed weekendem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ah i
@schreder: nawet nie pytałem czy istnieje możliwość wysłania na ich koszt, aż tak nie cebulę, poszedłem na pocztę i puściłem polecony priorytet, oni wysyłają kurierem ups z powrotem do Ciebie, przynajmniej ja tak dostałem. według mnie warto, jakby się #!$%@?ło cokolwiek w takim telefonie to sam byś musiał szukać części (mi nie udało się znaleźć serwisu, który miałbym części do xiaomi, ba... nawet nie udało się znaleźć nowej baterii) a po