Wpis z mikrobloga

Ostatnio zamawiałem przez internet duży zestaw pieluszek. Mały Mirek here. I ku mojemu zdziwieniu kurier przyniósł dwie ogromne paczki i oprócz pieluch typu newborn dostałem 10 opakowań PIELUCHOMAJTEK SENIOR :O

Zadzwoniłem uprzejmie do firmy i poinformowałem o zaistniałej sytuacji, że średnio mi póki co taki sprzęt potrzebny i chciałbym to oddać. Więc pani z infolinii powiedziała :

- proszę napisać reklamację

WTF sobie pomyślałem. To im powinno bardziej zależeć na tym niż mi. No ale napisałem w tamten poniedziałek. Mija tydzień i żadnego odzewu. Wielka paka powoli zaczyna przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu w mieszkaniu...

Co zrobić z PIELUCHOMAJTAMI SENIOR :

  • Dzwonić do skutku do firmy żeby odebrali bo przecież za to nie zapłaciłem 9.9% (10)
  • Sprzedać gdzieś i kupić za to pieluchy dla małego skoro nie chcą odebrać 23.8% (24)
  • Przekazać do miejscu typu Dom Pomocy Społecznej 42.6% (43)
  • Zostawić sobie na starość 18.8% (19)
  • Sprawdzam wyniki 5.0% (5)

Oddanych głosów: 101

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: @Naciass: Właśnie nie wiem co zrobić skoro poszła reklamacja, żeby sobie nie przypomnieli za 2 tygodnie że takie coś wysłali i jeszcze będą kazali zapłacić w przypadku gdybym się tego pozbył
  • Odpowiedz
@haxxx: Załóż na dupe i spuść anakonde ze smyczy. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć gówniaka jak drze ryja przez gunwo wyłażące na plecy. Takie rodzinne zacieśnianie więzi.

Gwarantuje, że żona też będzie wniebowzięta nowym rodzajem gry wstępnej poprzez przewijanie męża.
  • Odpowiedz