Wpis z mikrobloga

"Na ostatnim test serverze powstał BUG dzięki któremu gracz Mastro Daro osiongnoł 1337 lvl.Gracz ten odrazu pobiegł na Banute żeby przejść przez bramkę levelową.A gdy wszedł w teleport okazało się że........NIE DZIAŁA!"


@vviktor_88: tylko to było parę lat temu ziom xD
  • Odpowiedz
  • 0
@B_P_R_D: Ze znajomymi to różnie bywa. Któryś się w końcu wyłamie

@Aiito: Wołaj

Tibia to świetny klasyk, choć sam nie zabawiłem na officialu długo. Mój max lvl to był w okolicach 25. Świetnie za to robiło się mapy dla topowych otsów w czasach 7.7-7.9. Czuło się satysfakcję jak po twoich terenach (w które wkładałem całego siebie) chodziło 800-900 graczy online ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tibia była zajebista za to, jak była tajemnicza, w zasadzie ta jej prostota była własnie zajebista. Questy nie były rozpisane jak teraz - po prostu trzeba było się domyślać i kombinować. Pamiętam jak z gildią Brotherhood of the Wolfs Blood w 2003 roku poszliśmy pierwszy raz do Hell Gate. Całą noc tam spędziliśmy, nazbieraliśmy ogromną ilość lootu a później się okazało, że nie mozna jej wyciagnąć bodajże przez Wasp Cave bo tam
  • Odpowiedz
@C13CH4N: oczywiście, że to nie ja :) A na poważnie nie pamiętam już niestety mojego imienia z Isary, przypomniało mi się, że chyba tez graem z kumpel na sharingu na Arcanii, ale nie jestem pewien czy to ten świat. To bbyło już naprawdę dawno temu :)
  • Odpowiedz
@haakenn: Aktualnie nie mam pojęcia o otsach, kiedyś grałem bardziej teraz nie mam czasu. Jeżeli chcesz poczytać tematy o otsach to polecam na torg.pl tam jest oddzielny dział dla otsów. Ew jakieś zagraniczne fora/serwisy poszukać.
  • Odpowiedz
@Aiito: nic na test serverze był bug w którym wbijano parotysięczne lvle, jeden przeszedł sprawdził i.... pusty teleport nie prowadzący donikąd xD to było baaardzo dawno temu, może już coś dodali.
  • Odpowiedz