Wpis z mikrobloga

#!$%@? i bezczelność tvpis sięgnęło dna, złamanego grosza lepiej #!$%@?ć do kosza niż opłacać abonament telewizji publicznej

Kurski krzyż na droge różaniec na odchodne i zmień firmę. Telewizja niegdyś publiczna a dzisiaj partyjna robi to, co ja robię na posiedzeniu w kiblu i podejrzewam że na czas byli by szybsi

Siadam, odpalam tvp "na żywo" i słucham o 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

- Macierewicz kulturalnie prawym wpuszczam lewym wypuszczam wysokiej klasy #rakcontent transmisja TVP trwa
- Następny jakiś tam partyjny NoName odczytuje list od Prezydenta Andrzeja Dudy transmisja TVP trwa
- Zbigniew Galperyn wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich transmisja TVP trwa
- Hanna Montana :P Gronkiewicz-Waltz pozamiatała #!$%@? error404 - transmisja TVP przerwana
Wina PO, 8 lat czy jaki czort
Jakim prawem selekcjonuje się kogo mam słuchać a kogo nie!?

Siłą rzeczy przełączyłem na żydo rusko niemiecką stację Petra wiadomo TVN24 gdzie transmisji o dziwo nie ocenzurowano, może Petru za sterami nadaje tam propagande w przelocie na żywo kto wie trza się pilnować :> #4pasztety zapewne wiedzą jaka jest prawdziwa prawda ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡

#media #cenzokurski #tvpinfo #tvn #tvn24 #wiadomosci #powstaniewarszawskie #polityka #dobrazmiana #tvpis #neuropa #4konserwy
Pobierz PabloFBK - #!$%@? i bezczelność tvpis sięgnęło dna, złamanego grosza lepiej #!$%@?ć d...
źródło: comment_hFUwxvDgm6AZCPihHRqYysIZJEkKakZ9.jpg
  • 4
@PabloFBK: I wiesz co jest w tym najsmutniejsze? Ludzie mimo takich prymitywnych wałków wciąż ufają "nowym" mediom publicznym, sam miałem przyjemność widzieć zdziwienie rolnika u notariusza nie mógł pojąć do wiadomości że nie może "ot tak" sprzedać ziemi, bo w radiu mówili że wszystko będzie dobrze po wprowadzeniu nowej ustawy o obrocie ziemią i na pewno na tym nie stracą.
@PabloFBK: W ogóle dzisiaj zabawna sytuacja miała miejsce w TVP z Kurskim, leci jakiś wywiad z nim i gość opowiada jakim sukcesem były transmisje z ŚDM w publicznej, że tak zmietli konkurencje, że Info rozwaliło TVN24. Ja zrozumiałbym wszystko, ale co ona nagle zaczął twierdzić, że Nielsen podaje prawdziwe dane na temat oglądalności? A już porównywanie ogólnodostępnego naziemnie kanału informacyjnego z kanałem o organicznym zasięgu, pokazuje jak PiS nie może przeżyć
Telewizja niegdyś publiczna a dzisiaj partyjna r


@PabloFBK: TVP nigdy nie było publiczną TV. Zawsze było partyjną róznica była taka, że takie SLD czy PO dopuszczało krytykę władzy. TVPIS jedzie tak grubo po bandzie że czasami człowiek wpada w takie zażenowanie że musi się przejść po pokoju.

Jedną z najbardziej żenujących rzeczy jaką widziałem (oprócz studia yayo) było to.
CreativePL - > Telewizja niegdyś publiczna a dzisiaj partyjna r

@PabloFBK: TVP nig...