Wpis z mikrobloga

@HHHH: nie chodzi mi o kwotę kary, lecz o to że robili takie wałki z Bitcoin. To pierwsze ostrzeżenie że coś może być nie tak z tą giełdą . Dlatego ja rodzielam zawsze środki na kilka giełd.
@BTCexpert: nie robili żadnych wałków, sytuacja legislacyjna która ich spotkała czeka też inne giełdy które obsługują hamburgerów, oni wybrnęli z tej sytuacji wyjątkowo dobrze, 75k $ to mniejsze większe grosze dla nich, nie odczuli tego a giełda po zmianie wewnętrznej mechaniki margin jest odpowiednio ustosunkowana wobec Amerykańskiego prawa
@pawlo74: czyli moja decyzja była dobre że przelałem ETC na FINEX. Ale generalnie czekam na jakiś wiarygodny portfel ETC tak by przesłać już sobie na komputer ETC. Na początek zrobię test na 10 ETC czy przejdzie w jedną i drugą stronę. boję się przesłać np nie do tej sieci itd itd.
chyba że nazywa się vitalik :))


@pawlo74: hehe dokładnie. To jest w ogóle wydarzenie które uzmysłowiło ludziom że takich jak VITALIK i tego typu pomysły należy tępić i usuwać z rynku. I rynek usunie ETH już wkrótce.
@BTCexpert: żeby było jasne, ten koleś jest niezwykle uzdolniony ale bardzo młody a jego światopogląd dopiero wyrabia się, więc nie skreślam go całkowicie bo każdy popełnia w życiu błędy. Mam nadzieję, że wolny rynek i starsi bardziej doświadczeni ludzie w społeczności coś go nauczą.