Wpis z mikrobloga

@CegielniaPL: ale do Korei Południowej już spokojnie byśmy mogli. Korei Południowej, która od zniszczonego wojną zadupia do jednego z najbardziej rozwiniętych krajów świata doszła w ciągu 30 lat. Polska mimo o wiele lepszego startu, istniejącego przemysłu, wsparcia UE, wielkiego wodza Donalda T. nadal ma status źródła taniej siły roboczej dla Europy Zachodniej. Jasne, wzbogaciliśmy się, ale gdzie te polskie marki podbijające świat?
@rybak_fischermann: @MajsterTS:
Nie tak dawno byłem w Chinach i to, co się o nich mówi na świecie... to prawda! Co tam się #!$%@?...

Wieżowce mieszkalne mają po 30-40 pięter i nierzadko są budowane od razu w grupkach po 3, 5 czy 6. W Pekinie mają bodajże 7 warstw obwodnic i własnie budują ósmą. Drogi wielopoziomowe są normalką w dużych miastach. W Kantonie zresztą potrafią ich boki wyłożyć kwiatami na całej
@ostatni_i_sprawiedliwy:
Nie wiem na ile to sprawdzają i na ile to karalne. Tym bardziej, że ja np. standardowo pracuję po VPN-ie. Co jakbym chciał pracować chwilę z Chin, zdalnie? Mój standardowy VPN oczywiście umożliwia korzystanie z usług Google.

Poza tym, w hotelach w Chinach sieci wifi są często niezabezpieczone. W ogóle nie mają hasła. Jak dojdą, kto i co tam robił, szczególnie jak już się ten hotel opuściło? W innych hotelach