Wpis z mikrobloga

@Hera_Koka_Hasz_LSD: pierwszy raz zagrałem w to na PSX (demo) jak miałem jakieś 7 lat maks., teraz mam 25 i już nie wiem ile razy modliłem się żeby zrobili jakiś sequel - fani, ktoś, nie wiem, coś. Genialna gra, nostalgia motzno. Po drodze grałem jeszcze oczywiście pierdyliard razy na PC oraz na PSP. Gitara.
  • Odpowiedz
@Hera_Koka_Hasz_LSD: Jedno z moich wcześniejszych wspomnień (Ja wiem? 8-10lvl), to jak pojechałem do chrzestnego do "innego kraju" - 50km od domu, do dużego miasta - i spędziłem większość czasu grając w TH, delektując się tostami z serem i pieczarkami.

Do dziś uwielbiam tosty z serem i pieczarkami. Pieniądz wspomnienie. Mogę dać przepis, choć tak idealnych odtworzyć nie mogę.
  • Odpowiedz
@Hera_Koka_Hasz_LSD: Spokojnie Rollercoaster Tycoon nowy juz powstaje - i nawet niedługo early access na steamie wejdzie - wydawany przez studio odpowiedzialne za Elite Dangerous i sprzedawane na ich launcherze na razie w becie.
Więc i z czasem ktoś się pochwyci na zrobienie godnego następcy symulatora szpitala. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BaKaZa: Z takich historii to u mnie jest noc z Maxem Paynem, u chrzestnego, który poszedł z kolegami na imprezę i zostawił mnie, dzieciaka, samego z komputerem, frytkownicą i zapasem kulek ziemniaczanych i sosu czosnkowego na całą noc. Pierwsza w życiu nocka zarwana przy grze, dwa akty udało się przejść. Beke miałem jak później chrzestny do mnie dzwonił pytać jak przejść :D
  • Odpowiedz