Wpis z mikrobloga

Candreva dołączy do Interu. Trzeba przyznać, że wygląda to już dosyć dobrze, szczególnie ofensywa. Przydałby się jeszcze jakiś doświadczony defensywny pomocnik (mam nadzieję, że Diarra) i ewentualnie jakiś napastnik za Icardiego. Wtedy będzie można o drugie miejsce powalczyć.

Kwota nieoficjalnie:21+4mln euro

http://www.football-italia.net/88529/inter-candreva-48-hours
#transfery #pilkanozna
wisakoy - Candreva dołączy do Interu. Trzeba przyznać, że wygląda to już dosyć dobrze...

źródło: comment_nfa1JQHDe1TODKNEo453ZhntIXch2CkM.jpg

Pobierz
  • 6
@Pustulka: Napoli jest bardziej konkretne. Słyszy się o przygotowanej ofercie 50mln i Gabbiadini, którą ja bym przyjął. Za tą cenę można kupić np. Gigniaca do pierwszego składu i jakiegoś młodego na ławkę.
Napoli jest bardziej konkretne.


@wisakoy: Wenger pewnie nie złoży nawet oferty, Icardi biorąc pod uwagę, że wykorzystuje 1/2 sytuacji z Ozilem i resztą kreatywnych pomocników za plecami mógłby gonić Henry'ego w liczbie bramek.

Słyszy się o przygotowanej ofercie 50mln i Gabbiadini,

To już jest za wysoka oferta jak na standardy leśnych dziadków z północnego Londynu.
Pustulka - > Napoli jest bardziej konkretne.

@wisakoy: Wenger pewnie nie złoży naw...

źródło: comment_If67TvglrGHv48qClPG5IrLfLhSF15zO.jpg

Pobierz
@Pustulka: Ja mam wrażenie, że przez bycie skąpstwo oni nikogo nie kupią i zostaną z Giroudem. Higuain, Morata, Vardy i Lacazette wydają się już być spaleni. Ben Yedder też podpisał z Sevillą.
@wisakoy:
W teorii zostali mu jeszcze:
- Pierwszy sort: Morata, Lukaku(nie zapłaci tyle za nich), Icardi(nie przebije oferty Napoli), Lacazette(nie złoży oferty satysfakcjonującej Aulasa)
- Drugi sort odrzutów: Bony, Benteke, Berahino, Remy
- Mahrez czyli bramkostrzelny skrzydłowy jako alternatywa, która też odpada z uwagi na wysoką kwotę

Obrońcy: Koulibaly(nie wygrają z Chelsea), Mustafi