Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga: Dlaczego tak bronisz tych "sławnych" ludzi na wykopie? Większość, jeśli nie wszyscy z nich wykorzystują cynicznie wykop do autopromocji. Jak Arhn nie był jeszcze tak sławny, to dorobił się nawet bordo na wykopczanie i "rasizm, faszyzm i homofobia" mu wtedy nie przeszkadzały.
@Klopsztanga: Dziwi Cie to, patrząc na to co dzieje się w Europie? Ja mam tu konto od 2008 i powiedziałbym że jest nawet spokojniej. Jeśli ktoś mówi źle o innych narodowościach czy rasach, to bardziej dba o dobór słownictwa. Kiedyś pod tym względem wykop przypominał wczesnego sadistica.
Jak Arhn nie był jeszcze tak sławny, to dorobił się nawet bordo na wykopczanie i "rasizm, faszyzm i homofobia" mu wtedy nie przeszkadzały.


@MrocznyBrokul: nie śledziłem dokładnie tej sprawy, tam nie chodziło po prostu o to że jak założył konto na Patronite to się go ludzie tutaj czepiali o to (no bo jak może zarabiać na tym co robi!) i widocznie miał już na tyle fejmu że uznał iż nie warto
@xetrov: Arhn twierdził że wcale nie chodziło o ból dupy związany z Patronite. Ale też myślę że to mogło mieć związek z usunięciem konta. Wygodniej też napisać że usuwa konto bo rasizm, niż że już nie potrzebuje wykopu i nie będzie zadawał się z przegrywami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrocznyBrokul: jakby stwierdził że to przez ten ból dupy (przy Ceneo też zresztą coś tam było) to nie byłby to dla mnie jakiś dziwny powód bo kompletnie nie rozumiem czemu ktoś miałby się o to go czepiać i nie ma ku temu żadnego sensownego powodu (to nie abonament RTV że chcesz czy nie to masz płacić za 'możliwość odbioru'), już właśnie ten oficjalny jest dziwny bo przecież to zawsze tu było
@Sepzpietryny: "Trochę wyższe niż w niektórych miastach", w zasadzie z miast wojewódzkich tylko Białystok jest gorszy od nas ( ͡º ͜ʖ͡º) I te inne miasta wcale nie tak trochę nam odskoczyły. Dane z większych miast poniżej. Nadal uważasz, że informacja o wyższym oficjalnym bezrobociu w Łodzi jest nieprawdziwa ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja rozumiem, że #bojowkalodz ale trochę obiektywizmu też się
Pobierz
źródło: comment_vv1TRAxSIQUIzZxBye4NfgMyfElw50Dm.jpg
@Sepzpietryny: Dane z GUSu. http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/bezrobocie-rejestrowane/liczba-bezrobotnych-zarejestrowanych-oraz-stopa-bezrobocia-wedlug-wojewodztw-podregionow-i-powiatow-stan-w-koncu-czerwca-2016-roku-,2,47.html

Nie interesuje mnie czy pracuje ten kto nie chce, czy praca jest czy jej nie ma i czy ktoś ma czy nie ma znajomych bezrobotnych. Liczby jakie są każdy widzi i zdecydowanie można powiedzieć, że w Łodzi w porównaniu z innymi miastami bezrobocie jest większe...
@Sepzpietryny: serio? Dane sa zle, bo nie koresponduja z Twoim punktem widzenia?
Spotykam w Londynie ludzi z Lodzi. Wszyscy mowia to samo: dno, patologia, zero perspektyw w Lodzi ( Retkinia, Baluty ).
Sprzedaj rower, kup samochod i wyjedz gdzies poza ten slums Polski. Moze zobaczysz roznice...