Wpis z mikrobloga

@RegalWK: ależ to #!$%@? plan. Trening B: Siady, OHP, MC. Wszystko w jednej jednostce treningowej.
Chyba bym umarł.

Widzę w twoim nicku "WK". Dlaczego nie trenujesz planem sakera (dokładniej jego FBW)?

I żeby nie było offtopu: zrób sobie deload, albo zacznij robić 3x8 zachowując tę samą objętość treningową. A jak nie zadziała to rób hantlami, ale osobiście to Ci tego nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fifeq3:

ależ to #!$%@? plan. Trening B: Siady, OHP, MC. Wszystko w jednej jednostce treningowej.

Zobaczmy inne, #!$%@? plany:
Szanowany MadCow's Bill Starr 5x5:
Monday:
- Squat
- Bench Press
- Barbell Rows
Kurde, podobne.

Wednesday:
- Squat
- OHP
- Deadlift
Nie może być.

Popularny StrongLifts 5x5:
Monday:
- Squat
- Bench Press
- Barbell Rows
#!$%@?...

Wednesday:
- Squat
- OHP
- Deadlift
Wszyscy jebnięci.

Wait. A może o
@Masterczulki: Ależ bzdury #!$%@? :#
Ale dobra, łykam baita i wyjaśniam ci na czym polega manipulacja w twoim poście.
MadCow's Bill Starr to na pewno nie jest plan treningowy dla początkującego.

StrongLifts w treningu B zawiera przysiady i martwy ciąg, tyle że martwy ciąg wykonujemy 1x5.

Tutaj koleś pyta o brak progresu siłowego na klacie a Ty polecasz 3x8 a ktoś inny bramę :D

Poleciłem mu deload lub manipulacje objętością treningową
@Fifeq3: k, myslalem ze Ci chodzi o dobór ćwiczeń. Dlatego wrzucilem sl i bs. Więc mój błąd. Wg mnie dalej będzie lepsze 5x5 z deloadem niż 3x8. Przynajmniej przy takim stażu i ciężarze.

to po prostu Ty nie wykonywałeś nigdy tych treningów i udajesz, że masz jakieś pojęcie?

coś tam przez te parę treningów przerobilem. Ponad 90kg ohp niestety od razu nie cisnąłem, ale zcierpiałem ;)