Wpis z mikrobloga

ja ci przedstawie swoja wersje wydarzen ADAM oddaje Ewe narzeczonemu ten ja szarpie zatrzymuje sie samochod i na oczach kochasia porywaja mu panienke on zamiast wezwac pomoc idzie do domu i dzwoni do tatusia trzy dni jest na tabletkach zamiast szukac dziewczyny czysci laptopa EWY ZEBY ZATRZEC POWIAZANIA MYSLE ZE JESZCZE PO MORDZIE DOSTAL

#ewatylman
  • 6
@taksepacze: pominąwszy, czyli jakby wyciąć z rzeczywistości zaczepki w klubie, biegaczy znad Warty i jakieś jednak, chcąc nie chcąc widoczne światła samochodu (w tym przyp. potrzebny byłby monitoring porównawczy dla 100% pewności ) przy moście, na dokładkę uciętą rękę i ciało w worku i parę innych elementów, to faktycznie byłoby 50/50% prawdopodobieństwa. Ale jakoś kurczę nie chce być, AZ musiałby być zresztą McGyverem a on na silnego i wysportowanego nie wygląda,
@Argonom: a mnie caly czas nurtuja jej buty w fundacji ITAKA jest opis buty na platformie w styczniu wszystkie media podawaly buty na obcasie Facet ktory ja zauwazyl jak mantra powtarzal ze pierwsze co zobaczyl to buty na obcasie a przeciez widac ze byla na platformach kobiety na obcasach nawet pijane maja inny chod