Wpis z mikrobloga

@hawu:

Hej !

Rodzice ładnie proszą, żebym zaproponował/poszukał fajnego autka do 30 tys. zł.
Chcieliby coś większego, może jakis SUV typu Toyota Rav albo Hyundai Tuscan (nie wiem za bardzo czy za takie pieniądze coś rozsądnego się kupi z tej klasy), dlatego inne propozycję też chętnie ogarnę.
Jeśli ktoś miałby jakąś luźną propozycję na samochod w tej cenie to będę bardzo wdzięczny.

#samochody #motoryzacja #kupujzwykopem
  • 3
No to napisz jeszcze coś więcej:
1. Jaki rocznik by ich intersował?
2. do czego im ten SUV? Mieszkają w miejscu gdzie potrzebują napędu 4x4?
3. Silnik Benzynowy, benzyna z LPG czy diesel?
@L_u_k_as:

1. Wspomniałem o SUV-ie bo podobają im się większe samochody ale nie jest to wyznacznik. Duży bagażnik itd., ojciec jak już to często jeździ do lasu.

2. Raczej benzyna, ewentualnie LPG.

3. A z rocznikiem nie mam pojęcia, raczej nic 10 lat +. Może SUV to złe pojęcie wiem, że ciężko będzie o taki samochod za tą kasę. Chodzi o samochod do miasta i wypady do lasu. Dlatego rozważam wszystkie
Jeśli wypady do lasu to obejrzyj Jeepa Grand Cherokee wiekowo pasowałoby WK czyli 2005 rok i wyżej cenowo WJ czyli model do 2004 roku. Silniki wprawdzie 3,7 i więcej benzyna ale dobrze się nadające do LPG co znacząco zmniejsza koszty jazdy i czyni je zupełnie ekonomicznymi. Części do tych modeli jest dużo i nie są przesadnie drogie.

Z japończyków Suzuki Grand Vitary mają dobre napędy i silniki benzynowe 2.0. Dodatkowo pooglądaj Subaru