Wpis z mikrobloga

chyba juz nadszedł ten czas, aby wstąpić do grona #tfwnogf!!!
po 14 miesiącach związku widzę ze sexy to nie wszystko!!!
Także tego, ciężki dzień mnie czeka!
#zwiazki #feels

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanski: nie zdradzam jej, ona mnie także. Ale aby mogla zostać w NO muszę wsiąść ślub- a to jest decyzja na całe życie! A zaczynam dostrzegać ze od kiedy powiedziałem tak, przestała sie starać i zaczyna mieć wszystko głęboko w dupie!
  • Odpowiedz
@localgoodness: brać ślub po lekko roku związku, z kobietą z innego kręgu kulturowego, mówiąc samemu, że "seks to nie wszystko" a do tego ona nie gotuje po wakacjach. Potem będzie płacz i jęk, że wszystkie kobiety to #!$%@? suki.

Usiądźcie, porozmawiajcie, ustalcie co was łączy, czy się kochacie, jakie macie podejście do wspólnej przyszłości. Tyle mogę doradzić.
  • Odpowiedz
@Sanski: gadałem, mówiłem, przypominałem jak było wcześniej i nic... gdy chce pogadać, uważa ze próbuje sie z nią znowu kłócić etc... A nie na tym rzecz polega aby wszystko trzymać w sobie!
  • Odpowiedz
@localgoodness: Ja doszedłem do takiego wniosku że najlepszy jest okres kilku tygodni do max kilku miesięcy a później to zamienia się w ,,stare małżeństwo" i taką dobijającą codzienność. Dla tego lepiej po prostu co jakiś czas rzucać się w sidła namiętności z inną kobietą bez żadnych deklaracji, ani planów.
  • Odpowiedz