Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieje inna choroba objawiająca się szerokimi biodrami u faceta oprócz Zespołu Klinefeltera? Jestem już po okresie dojrzewania i wyglądam jak gówno. Góra drobna, za to szerokie biodra i masywne uda. Nie wiem czy to jakaś choroba czy może jedynie #!$%@? geny. Zespół Klinefeltera mi nie pasuje, bo jestem niski, nie mam ginekomastii ani tępoty umysłowej. Za #!$%@? genami przemawia to, że mój ojciec i brat również mają szerokie dupska (chociaż oni to endomorficy i nie widać tego tak jak u mnie).
#zdrowie #medycyna #przegryw
Na picrelu to nie ja, ale figura klepsydry podobna do mojej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Czy istnieje inna choroba objawiają...

źródło: comment_ITf2rJe5FnpBlH1iHOAl4EYTm8GXafqV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na rękach nie masz mięśni tylko tłuszcz a się głupio pytasz. Ja ci nie proponuję siedzieć godzinami na siłce. Ale rób w domu przez parę miesięcy (tak miesięcy - to będzie dużo krócej niż się na początku wydaje) w domu pompki i jakieś małe hantle. Nie rób nawet nóg jak ci się nie chce. Nie rób brzucha. Same ręce + rozciąganie i jak ci się już uda samego siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania stary, narzekasz na szeroką dupe i szukasz sobie jednostek chorobowych zamiast zauważyć że sylwetka sama sie nie zrobi, szczegolnie przy braku aktywności. Jeśli masz szeroką miednice to jedynym sposob na zrównoważenie jest rozbudowanie miesniami obręczy barkowej. Nie chcesz ćwiczyć-spoko. Tylko nie narzekaj i nie szukaj chorób bo problem nazywa sie "nie chce mi się".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: waga może się nie zmieniać, ale udział tłuszczu powinien. Jego zapasy odkładają się u Ciebie w niekontrolowany sposób. Nie ma nic nienormalnego w Twoich biodrach, po prostu kalorie idą w dupę. Mniejsze posiłki, ale częściej. Jakaś przemyślana dieta - nie jakiś hardkor. Do tego 100min siłowni 3x w tygodniu i po pół roku będą efekty
  • Odpowiedz