Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam trzy miejsca pracy w Rumunii dla osób z językiem polskim. Główne wymagania, to biegła znajomość języka polskiego, komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość obsługi komputera, wysoka kultura osobista.

Praca od poniedziałku do piątku po osiem godzin dziennie, w klimatyzowanym biurze, główny zakres obowiązków, to praca z klientami polskojęzycznymi w różnych działach. Wynagrodzenie na początek w okolicach 2500PLN, z realną możliwością zarabiania więcej po przepracowanym roku.

Doskonała możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych korporacjach, które później otwiera wiele drzwi w Polsce.

Miejsce pracy: Timisoara. Pomogę w miarę wolnego czasu ze znalezieniem mieszkania blisko miejsca zamieszkania.

Co ja z tego mam? Pieniądze za polecenie z firm, jeśli przepracujecie całe trzy miesiące i się wdrożycie.

Jest nas tutaj około 50 osób z kraju i jeśli jakiś śmieszek chce spróbować czegoś nowego w innym kraju - BTW Rumunia jest zajebista, to zapraszam na PW.

Pozdrawiam :-)

#praca #zagranico #pracbaza #oferta
  • 11
@Maxterix: artykuł z czerwca 2013r. i wszystko w temacie :D mi żyje się tutaj bardzo dobrze, lepiej niż w Polsce, gdzie pracowałem na managerskim stanowisku, więc nie przyjechałem ze zmywaka. Nie zmuszam nikogo do przyjazdu tutaj. Przed przyjazdem też myślałem, że jest tu mega źle, pełno cyganów i tragedia, a teraz po dwóch miesiącach mieszkania tutaj, zastanawiamy się z dziewczyną, czy chcemy w ogóle wracać do kraju.