Wpis z mikrobloga

Mirki poratujcie :(
Nexus 5 - z powodu słabej jakości rozmów przywróciłem ustawienia fabryczne z poziomu menu. Telefon się wyłączył - po chwili pokazał się ludzik Android z napisem "usuwam". Przez godzinę czasu nic się nie zmieniło, tak, że teraz nie mogę nic zrobić. Teraz nawet wchodząc przyciskami głośności i ON/OFF w bootloadera i próbując tym sposobem uruchomić telefon, albo wykonać hard reset - ekran powraca do tego ludzika, który cały czas się porusza i pokazuje tylko napis "Usuwam".
To chyba nie jest normalne, że 32GB pamięć czyści się ponad godzinę.

Jest jakiś inny sposób, żeby uruchomić telefon?

#pytanie #telefony #gsm #nexus
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krypton cumplu sorry że odgrzewam kotleta, aktualizowales może nexusa w lipcu (security update)? Bo właśnie czytam że jest z tym softem bug powodujący niskie poziomy głośności które naprawili w aktualizacji w tym miesiącu właśnie dla nexusa 5.
  • Odpowiedz
@Krypton: ja zrobilem update z 4.4 na 6.0 to czulem wyraznie gorsza roznice w jakosci dzwieku (na 4.4 moglem nie trzymac w ogole telefonu przy uchu i dobrze slyszalem - nagle update to rozpieprzyl). Po 2 miesiacach przyszedl update ktory bardzo uciszyl dzwieki. Google dalo ciala, za bardzo obnizylo jakosc dzwieku i nie spodziewalo sie ze ludzie zaczna zglaszac to jako bug zamiast kupic nowszego nexusa. Takie bajery na zmuszenie
  • Odpowiedz