Wpis z mikrobloga

O 4 rano mamy bitwę o twierdzę kradno nam skrzynki #!$%@?. Kto? #!$%@?. I musimy ogarnąć skład. Bitwa na TW jest na tierze 10. Więc szukamy każdego kto może wstać i pomóc. Jeśli nie masz 10 to 9 i 8 są też mile widziane.

#mirk0wot #wot
  • 110
  • Odpowiedz
@Friday5: Widzę, że twój intelekt zdecydowanie to nie mój poziom. Naturalnie jest za wysoki. A ja głupia jak but, choć ooo fuck, nie blondynka. Zrobiła to moderacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama z siebie! I wcale, ale to wcale się nie poskarżyłeś :D Dla mnie to to samo, czy ty usunąłeś czy posłałeś skargę i zrobił to ktoś za ciebie.
  • Odpowiedz
@as2o3: Ten kij to chyba w innej dziurze i zbyt sprawiasz sobie nim przyjemność widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) do komentarzu nie wracam bo i tak masz swoją wersję. A wynik nie powinien Cie obchodzić, masz swój klan pilnuj go. No chyba że byłby jakiś sojusz ale jesteś zbyt uparta na swoje żeby cokolwiek takiego mogło wyjść
  • Odpowiedz
@Friday5: Weź #!$%@? gość, bo to już jest ten poziom żenady, gdzie brak mi słów. #!$%@?łeś się i toczysz swe nędzne próby obrażenia mnie nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytanie. Jeszcze raz napisz, gdzie mam tego kija, bo nie zrozumiałam!
  • Odpowiedz
@Friday5: #!$%@?, koleś... weź skończ! Piszesz posta prosząc, żeby ludzie przyszli - to jest dla mnie płacz, #!$%@?łeś się choć cholera wie czemu (aaa, tak.. z klanu zostałeś wywalony) i nic do ciebie nie dociera! Ludzie ci piszą, żebyś kończył, ale ty nadal swoje, a wciąż nie wiem, o co chodzi ze współczuciem. Nawet jeśli nic innego 24/7 poza graniem nie robię to moja sprawa, ale nie pozwolę, żeby jakiś typ
  • Odpowiedz
A wynik nie powinien Cie obchodzić, masz swój klan pilnuj go.


@Friday5: Czy Ty się w ogóle gościu słyszysz? Gdyby nie @as2o3, ten klan by w ogóle nie istniał, a to że teraz Ty tam jesteś - z całym szacunkiem do tych, których pamiętam i byli totalnie w porządku - jest dla mnie oznaką tego, że przyjmują teraz byle kogo.
  • Odpowiedz
@Friday5: Nie przyczepiaj się o ironiczny komentarz, bo to, co próbujesz podnieść jako argument jest żałosne. Tu tak nie masz racji, że nie kumam dlaczego nic do ciebie nie dociera.
  • Odpowiedz
@as2o3: Przecież to twoje zachowanie a ja tylko je Tobie pokazuje. Przed chwilą się cieszyłaś z guwnoburzy teraz Ci nie odpowiada? Sama ją ciągniesz, nie możesz skończyć?
  • Odpowiedz