Wpis z mikrobloga

@Rapczyn: Jeśli ktoś prosi o wysyłkę za pobraniem, to zawsze mówię, żeby z góry ją opłacił. Czyli na przykład 15 zł na konto, a 200 zł za coś tam przy odbiorze. Jak nie pasuje, to trudno. Nie jestem sklepem, który jest w stanie odkuć sobie nieodebrane przesyłki.
  • Odpowiedz
@Rapczyn: Ja na szczeście w miarę szybko zorientowałem się że wysyłka za pobraniem to nieporozumienie, bo już jakoś w 2005r, w życiu sprzedałem dwie rzeczy za pobraniem, raz czekałem na kasę 2.5 miesiąca drugi raz 3 tygodnie.. Od tamtego momentu nie wysyłam za pobraniem.
  • Odpowiedz
@czupek: Nigdy nie sprzedawałeś nic na OLX, prawda?
@Chet_Sidney: Odbiór osobisty na OLX, to dobra opcja na zarobienie kosy pod żebra.

A już jak oddajesz coś za darmo (kanapę, pralkę, maskownice to Tonsili, wszystko jedno), to roszczeniowość wzrasta kilkukrotnie. Najlepiej, żebyś dopłacił, dostarczył osobiście i po drodze zrobił typowi zakupy (oczywiście za nie zapłacił)
#protip: NIGDY nie wystawia się na OLX nic "za darmo". To
  • Odpowiedz
@Rapczyn: i przez takich debili jak ta laska cierpia zwykli ludzie, ile razy mi odmowiono wyslania za pobraniem wlasnie bo ludzie sie bali ze trafia na takiego idiote jak ta kobieta z obrazka, nanos poprawke, ze nie kazdy klient jest taki jak ta Pani i po prostu miales pecha
  • Odpowiedz
@DawajChleb: dużo osób się na to zgadza i potem w 90% przypadków dostają nie kasę ale zwrot paczki


@Vladimir_Kotkov: tak to jest jak sie robi interesy z debilami, chyba da rade jakas wstepna selekcje przeprowadzic jako sprzedawca nie? zeby sie upewnic ze nie mamy do czynienia z debilem, sama ortografia tej kobiety juz mogla nasunac podejrzenia ze to jakas karyna
  • Odpowiedz