Wpis z mikrobloga

@JogurtMorelowy: #!$%@?. wlasnie sprzedalem telefon. klient pytal czy cos opuszcze to dogadalismy sie ze ja pokryje koszt wysylki. przelew mialem w ciagu godz. na koncie. Wczoraj zadzwonil serdecznie podziekowac bo tel. doszedl w 20 godz, w dodatku przesylka ubezpieczona i z wykupionym "ostroznie".
to zalezy od ludzi...
  • Odpowiedz
@Rapczyn:
po swoich doświadczeniach z OLX mam wrażenie ze kupują tam same półgłówki, które nie dość, że z ortografią są mocno na bakier to chciałyby wszytko praktycznie za darmo
  • Odpowiedz
Jak olx to tylko lokalnie i najlepiej dogadać wszystko przed przyjazdem, ale też trafiają się kwiatki.
W zeszłym roku wystawiłem PS4 nówka zaplombowana + gra w folii, paragony i gość wypalił, że on ją musi sprawdzić..
Wiadomości w stylu daję ułamek ceny i natychmiast jestem, przyjechał typ i 10 minut stoję jak wariat, ludzie się patrzą bo se wymyślił, że szybko sprawdzi w internecie jak odróżnić podróbkę od oryginału..

Chociaż w zeszłym
  • Odpowiedz
@Rapczyn: W kurierce pełno jest takich kwiatków. Pozwólcie:
1. Sytuacja podobna do Twojej. Z tym, że klient zamówił dostawę kurierem na adres urzędu pocztowego. Oczywiście tam nie pracował. Był jednak przekonany, że pracownik poczty zapłaci za towar, a ten mu później kasę odda, jak przyjdzie sobie po paczkę.
2. - Dzień dobry, chciałbym wysłać tego kota.
- No jak?! Panie! Kota?! Co pan?
- Ale on mało miauczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Wysyłka do Anglii połowy surowego świniaka na święta
  • Odpowiedz
@Rapczyn: O widzę, że nowy!
Ja NIGDY nie wysyłam za pobraniem. U mnie na aukcjach zasada jest prosta, robię je tak aby były wygodne dla mnie.
Także pewne rzeczy WYŁĄCZNIE jako odbiór osobisty sprzedaje i nie wysyłam bo nie mam czasu i ochoty się z tym pieprzyć (raz przejechałem się sprzedając zderzak do samochodu i z czasem i z kasą).
No i inne rzeczy wychodzą typu taki jak opisujesz.

Zawsze
  • Odpowiedz
@Rapczyn: aaaaaahahahahahahaha - takiego tłumaczenia nie widziałem jeszcze nigdy :0 stary moja żona miała tez przejazdy z tępymi #!$%@?, które chciały za pobraniem, a potem nie odbierały paczki, wyskakując z głupimi tłumaczeniami - to nie ma najmniejszego sensu, bo Ty potem płacisz x2.
#!$%@? takich #podludzie
  • Odpowiedz