Wpis z mikrobloga

  • 2
Jak pozbyć się ciągłego uczucia zmęczenia bez względu nawet na to ile się spało. Pracuję teraz i po pracy czuję się śpiący i zmęczony pomimo iż praca nie jest ciężka. Chciałbym cis jeszcze porobić po powrocie ale usypiam na siedząco. Miał ktoś może podobnie i znalazł jakieś rozwiązanie tego problemu?
#zmeczenie #zdrowie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luuzik: tak - znajdź sobie jakieś cykliczne zajęcie kilka razy w tygodniu, najlepiej aktywność fizyczną, która będzie nieco bardziej ważna niż "coś porobić". Problem powinien zniknąć. To kwestia raczej motywacji i przyzwyczajenia niż jakichś cudownych sztuczek
  • Odpowiedz
@luuzik: No widzisz - czyli jednak w tym może tkwić przyczyna. A skoro nie rozumiesz, to może w ogóle byś w tej sferze nie szukał. Przemyśl sprawę - czy Twoje zmęczenie nie jest powiązane z tym stresem - czy są dni kiedy stresujesz się bardziej i też może wtedy czujesz się bardziej zmęczony?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zespol_niebieskich_pieluszek: Cukier raczej ograniczam ale spróbuję go jeszcze bardziej zminimalizować
@szwejku: Ogólnie stresuję się bardzo często i w wielu sytuacjach i nic z tym nie poradzę raczej.
@MarianKolasa: Od sierpnia przerzucę się na rolki bo tak to zazwyczaj uczyłem się czegoś przy komputerze. Ale to nie wiem czy nie będę jeszcze bardziej zmęczony po aktywności fizycznej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MarianKolasa: Teraz wracałem z pracy i jako nawyk miałem naukę. Temat który ogarniam jest ciekawy no ale za nic nie mogłem dłużej poogarniać tego bo po niedługim czasie byłem strasznie śpiący. Chyba tym nawykiem musi być aktywność fizyczna jednak
  • Odpowiedz
@luuzik: No ja też jestem zmęczony, ale strzelam, że akurat strzelam, że przyczyną są napoje i kawa spożywane w ilościach hurtowych, w dzień, kiedy te napoje spożywam, jestem pełen energii. A może to mi lek SSRI coś namieszał z zegarem biologicznym, bo generalnie to na wieczór zawsze energii dostawałem, a teraz po 17 mi się mózg regularnie wyłącza.
  • Odpowiedz