Wpis z mikrobloga

Dla portalu Tomasza Lisa @natematpl Światowe Dni Młodzieży w Polsce nie istnieją xD Nie ma żadnego artykułu na ten temat na głównej stronie. Za to jest kilka w obronie terrorystów, kilka antyPiSowskich, kilka liżących po dupie lewactwo - klasyk dla tych niePolakow.

Już nawet niemiecki onet robo wielką transmisję tekstową live z ŚDM xD a, natemat? Jakie dni mlodziezy? O co chodzi xd my nie wiemy. Love, love it.

Dla #neuropa : Ja wiem można nie pisać za dużo, ale żeby nic to już jest przesada xd tym bardziej ze polowa tego portalu to teksty typu "10 sygnalow ze Cie zdradza", "5 przydatnych czapek na lato"

#bekaznatemat #polityka #4konserwy #gownodziennikarstwo
  • 65
  • Odpowiedz
@ajaracki: Był, bo pojawił się 12 godzin temu. Po prostu nie przejrzałeś do końca nawet strony głównej portalu. I od razu wyciągnąłeś wnioski.

I mam na myśli galerię zdjęć.

Niestety, kłamiesz i idziesz w zaparte. Gdzie masz swój honor?
  • Odpowiedz
Był, bo pojawił się 12 godzin temu. Po prostu nie przejrzałeś do końca nawet strony głównej portalu. I od razu wyciągnąłeś wnioski.

I mam na myśli galerię zdjęć.

Niestety, kłamiesz i idziesz w zaparte. Gdzie masz swój honor?


@GordonLameman: Przejrzałem, natemat działa tak ze na główna czasem wywalają artykuły pisane rok temu, to o niczym nie świadczy, kiedy przegladałem główna nie było nic natemat ŚDM, a jeśli była galeria i jej
  • Odpowiedz
@ajaracki: To jak przeczytales ten artykul to nie zauwazyles zalinkowanego video o przejezdzie Papamobile?
Albo artykulu sprzed godziny o tymze przejezdzie?

http://natemat.pl/186095,co-tam-sie-dzieje-udalo-sie-nam-nagrac-probny-przejazd-papamobile-wideo-360-stopni

Nie ma chyba osoby, która by nie zauważyła, że "coś się w Polsce dzieje". Nad Wisłę zjeżdżają pielgrzymi z absolutnie całego świata. Ten tydzień to tydzień Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się w Krakowie.
  • Odpowiedz
@ajaracki: A właśnie, że zmienia.
Udowadnia, że natemat.pl nie pomija tego tematu. W dodatku niedługo później pojawiło się kilka kolejnych artykułów w temacie.

Twoja teza jest więc obiektywnie nieprawdziwa.
Pora przyznać to przed samym sobą. Bo my to już wiemy i widzimy jak się wijesz w kłamstwach i manipulacjach.
Nie masz honoru na tyle, aby przyznać się do błędu?
Pff. Żenada.
  • Odpowiedz
@ajaracki: Cwaniacy? Gdybym ja cię miał opisywać epitetami to musiałbym wszystko gwiazdkować, więc się powstrzymam.

Bezczelne kłamstwa i manipulacje z twojej strony, wystarczy wejść na naTemat, żeby się o tym przekonać. Ponadto pisanie bzdur takich jak ta poniżej:

Kochana się z wami kłócić lewaczki :D Tak pięknie oracie sami siebie, robicie z logiki takie gunwo xD a potem brniecie dalej w to i dalej i dalej :D


W sumie nie wiem
  • Odpowiedz
@ajaracki: Nie rozmawiamy na ten temat, jaki by to nie byl portal.

Wysnules teze ze natemat nie opublikowalo ani jednego artykulu o SDM, jak sie okazuje opublikowalo i opublikuje wiecej.

To co napisales w OP bylo albo Twoim niedoinformowaniem albo klamstwem, wobec czego rozsadnym by bylo napisac ze sie pomyliles i nieslusznie oskarzyles ten portal o stronniczosc w tym aspekcie.
  • Odpowiedz
Udowadnia, że natemat.pl nie pomija tego tematu. W dodatku niedługo później pojawiło się kilka kolejnych artykułów w temacie.


@GordonLameman: Co mnie obchodzi co pojawiło się niedługo później? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że jak przeleciałem stronę główną i nie było tam poruszonego tematu ŚDM to nie znaczy, że odpowiadam za kolejne teksty.

W sumie nie wiem po co traktuję cię na równi z rozsądnym człowiekiem i dyskutuję.
  • Odpowiedz
@ajaracki:

nieslusznie oskarzyles ten portal o stronniczosc w tym aspekcie.

@ZieloniutkiOkraglutki: Bardzo słusznie, co więcej nadal tak uważam.


Nie jest wazne co uwazasz, nie ma to zadnego odniesienia wobec tezy jaka postawiles.

Twoja teza: Nie ma artykulow o SDM na natemat.
Rzeczywistosc: Istnieje pare takich artykulow.

To jest glowny punkt Twojej pierwszej wypowiedzi i jest on nieprawdziwy.
  • Odpowiedz
Twoja teza: Nie ma artykulow o SDM na natemat.

Rzeczywistosc: Istnieje pare takich artykulow.

To jest glowny punkt Twojej pierwszej wypowiedzi i jest on nieprawdziwy.


@ZieloniutkiOkraglutki: jak czytałem to nie było zadnego, to ze w przyszłosci nie powstana tego nie napisałem

To Ty kłamiesz, wykazaliśmy to wyżej. Żałosny z CIebie typek.


@GordonLameman: wzajemnie zakłamancu
  • Odpowiedz
@ajaracki: Po pierwsze, to jest sporo artykułów i co kilka godzin wpadają nowe.
A po drugie to nie sraj żarem, bo nie ma obowiązku pisania na konkretne tematy. Nie chcieliby, nie musieliby.
KŁAMCA
  • Odpowiedz