Wpis z mikrobloga

Dla portalu Tomasza Lisa @natematpl Światowe Dni Młodzieży w Polsce nie istnieją xD Nie ma żadnego artykułu na ten temat na głównej stronie. Za to jest kilka w obronie terrorystów, kilka antyPiSowskich, kilka liżących po dupie lewactwo - klasyk dla tych niePolakow.

Już nawet niemiecki onet robo wielką transmisję tekstową live z ŚDM xD a, natemat? Jakie dni mlodziezy? O co chodzi xd my nie wiemy. Love, love it.

Dla #neuropa : Ja wiem można nie pisać za dużo, ale żeby nic to już jest przesada xd tym bardziej ze polowa tego portalu to teksty typu "10 sygnalow ze Cie zdradza", "5 przydatnych czapek na lato"

#bekaznatemat #polityka #4konserwy #gownodziennikarstwo
  • 65
@GordonLameman: 7 czy 17 co to zmienia? fakty są takie że ogromne wydarzenie w Polsce się dzieje ale jest katolickie wiec nasremat je pomija.

Jakby tak mlodziez Islamska przyjechała ooooo ale by byli jak to się bawią jak śpiewają, jacy weseli fajni lidzie hirr durr!!! XD
7 czy 17 co to zmienia? fakty są takie że ogromne wydarzenie w Polsce się dzieje ale jest katolickie wiec nasremat je pomija.

Jakby tak mlodziez Islamska przyjechała ooooo ale by byli jak to się bawią jak śpiewają, jacy weseli fajni lidzie hirr durr!!! XD


@GordonLameman: pytam raz jeszcze gdzie tu kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To napisałem ja:

7 czy 17 co to zmienia? fakty są takie że ogromne wydarzenie w Polsce się dzieje ale jest katolickie wiec nasremat je pomija.

Jakby tak mlodziez Islamska przyjechała ooooo ale by byli jak to się bawią jak śpiewają, jacy weseli fajni lidzie hirr durr!!! XD


To odpowiedziałeś Ty:

Wymyślaj dalej.

Oj, jak Wy lubicie kłamać. Oj.


@GordonLameman: pytam więc gdzie kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°
@ZieloniutkiOkraglutki:

7 czy 17 co to zmienia? fakty są takie że ogromne wydarzenie w Polsce się dzieje ale jest katolickie wiec nasremat je pomija.

Jakby tak mlodziez Islamska przyjechała ooooo ale by byli jak to się bawią jak śpiewają, jacy weseli fajni lidzie hirr durr!!! XD


o tym komentarzu jest mowa, to że teraz tam coś jest to nie znaczy że było wczesniej
Ten artykul pojawil sie 12 godzin temu. Madra rzecza byloby gdybys napisal ze sie pomyliles, co kazdemu moze sie zdarzyc, a na glownej stronie natemat znajduja sie artykuly o SDM.


@ZieloniutkiOkraglutki: Ten artykuł widziałem, ale to typowe #!$%@? się do słów kogoś z PiSu, a nie artykuł o ŚDM.

Przecież natemat.pl nie pomija ŚDM. Na tym polega kłamstwo.


@GordonLameman: Wcześniej nie było żadnego totalnie artykułu na głównej stronie tego portalu,