Wpis z mikrobloga

@bygsyti: gówno...

co międlar złego powiedział? poproszę o przytoczenie słów.

Sowa, ksiądz, #!$%@? o polityce w tvnie, skoro jest rozdział państwa i kościoła to co ten #!$%@? się odzywa?

czyli jak rydzyk #!$%@? to wszyscy oburzeni, ale lewa strona kościoła może?
  • Odpowiedz
NIE MA TO JAK PISANIE O KS. MIĘDLARZE NIE MAJĄC POJĘCIA O SPRAWIE I NIE WYSŁUCHAWSZY KAZANIA W BIAŁYMSTOKU. EHHH MAM NADZIEJĘ, ŻE @bygsyti STRACI LICENCJĘ BO SZKODA GADAĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djmatthaeus: Się nie gniewam, ale mimo wszystko proszę żebyś, nawet dla siebie samego, zapytał mnie jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Czesiek_God_Usopp: W sumie, to udzielę odpowiedzi koledze powyżej. Ja nie wnikam w to co on powiedział. Chodzi o to że Kowalskiemu wydaje się że rozdział KK i państwa oznacza immunitety dla księży ( )

Księża w Polsce są
  • Odpowiedz
@bygsyti: nie zrozumiałeś. Księży powinno się nawet surowiej oceniać!! jak pedofilia, jak zrobili coś złego to sztum albo kamieniołomy!

to twoja interpretacja. jak dla mnie wygłaszał swoje zdanie, za co prokuratora nie powinna pisnąć. Mamy wolność słowa, czy nie?
  • Odpowiedz
@djmatthaeus:
O rany... my tu bawimy się w rozważania winny-niewinny, bo to robi sąd, a nie prokuratura.
Zadaniem prokuratury jest sporządzenie aktu oskarżenia jeśli uważają że zostało złamane prawo.

A Kowalski nie rozumie że bycie księdzem nie chroni przed oskarżeniem.
  • Odpowiedz