Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak jest na żywo, ale w telewizji to wszystko wygląda bardzo fajnie. Młodzi, weseli ludzie, którzy odwiedzili nasz kraj i poznali się nawzajem na naszej Ziemi. Piękna promocja Polski.
A wszystkim, którzy czekają na jakieś zamachy - serdeczny #!$%@? w dupę, nie macie mózgów.

#sdm #krakow #katolicyzm
  • 30
  • Odpowiedz
@buking: wlasnie wrocilem z rynku w Krakowie, bylem tam od 18, ludzie z calego swiata w jednym miejscu. Dawno nie czulem tak pozytywnej energii i usmiechow. Ludzie sami do Ciebie zagadują, usmiechaja sie, chca zbic "piątki" itp. Naprawde super sprawa
  • Odpowiedz
@buking: ja spodziewałam się że będzie o wieeele gorzej, a naprawdę atmosfera jest genialna :D miałam zamiar trzymać się z dala od rynku i błoń, a dzisiaj się przeszłam po okolicach i jest super, cieszę się że w krakowie jest takie coś
  • Odpowiedz
  • 4
Ja karmiłem ludzi z Salwadoru z foodtracka w parku saskim podczas koncertu Rubika itp. Mimo, że jestem antykościelny to niesamowicie pozytywna energia płynęła od tych ludków. Nowe słowo to cheke leke czyli coś fajnego, dobrego, super- tak mówili o naszym jedzeniu.
  • Odpowiedz
@buking Na żywo jest jeszcze lepiej. Wszędzie roześmiani, pozytywni ludzie. Śpiewają piosenki, tańczą, starają się mówić po polsku. Choć sam nie jestem wolontariuszem to wczoraj poznałem grupę z Malezji - bardzo pozytywne doświadczenie, widać, że są bardzo zaciekawieni Polską (pytania typu. "czy w Polsce jest zima i ile mamy pór roku" mnie rozwaliły) :D
Sam przejazd do pracy zajmuje mi teraz 4x mniej czasu niż normalnie, na ulicach praktycznie nie ma
  • Odpowiedz
@buking: Właściwie to ja cały dzień chodzę i się wzruszam.Jestem dumna. Kątem oka oglądam w tv relację i cieszących się wszędzie, uśmiechających, radosnych ludzi z różnych krajów. Nie zdajemy sobie sprawy jakie to ważne, żeby oni mieli dobre wspomnienia o Polsce, Polakach, żeby poznali trochę historii kraju, i przede wszystkim żeby opowiadali dobrze o nim innym. Oczywiście fajnie, jakby jeszcze do nas wrócili jako turyści :)
  • Odpowiedz