Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady odnośnie składania papierów do ubezpieczalni i w ogóle tych całych ceregieli z tym związanych.
A odnosi się do tego, że jakieś 2-3 miesiące temu ubezpieczyłem się w Orange, a dokładnie w Metlife Aktywni na co dzień plus - http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003466875,title,Aktywni-na-co-dzien-,article.html.

No i kilka dni temu niefortunnie straciłem część palca u dłoni. Jako, że jestem ubezpieczony, chcę uzyskać kasę za mój nieszczęśliwy wypadek i mam kilka pytań:

- Zgłaszać szkodę ubezpieczalni już teraz czy po zakończonym leczeniu?
- Dostałem informację od pielęgniarek, że żeby dostać ubezpieczenie to muszę chodzić codziennie do POZ (?) na zmianę opatrunku. Inaczej nic nie dostanę? Jak to wygląda?
- Na ilę mogę liczyć, jeśli szkoda ciała to 1% uszczerbku?
- Co mogę dorzucić do papierów? Paragony za opatrunki, leki?
- Odwoływać się zawsze, nawet gdy kwota jest ok?

To tak z grubsza, mam nadzieję, że ktoś kto zna się na rzeczy i mi odpowie. ;)

#orange #metlife #ubezpieczenia #ubezpieczenie #pomocy #pytanie
weeden - Mirki, potrzebuję porady odnośnie składania papierów do ubezpieczalni i w og...

źródło: comment_25ObHhiy3RTnVp9zoSpl92cmyEfqIf3p.jpg

Pobierz
  • 11
@weeden: @MasterSoundBlaster: Zajrzałem do OWU i na pierwszy rzut oka to NNW obejmuje tylko oparzenia i złamania, więc jeśli straciłeś część palca i nie było to połączone ze złamaniem to niestety nie dostaniesz nic z tego ubezpieczenia :(

Rzućcie dokładne info na priv jak lekarze opisali Wasze urazy i sprawdzę pod kątem zapisów OWU